EN|RU|UK
 Події
  2052  4

 Київські податківці викрили керівників підприємства, які ухилились від сплати понад 25 млн грн податків

У Києві співробітники податкової міліції викрили посадових осіб підприємства, які ухилились від сплати понад 25,6 мільйона гривень податків.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Керівники підприємства, яке здійснює оптову торгівлю машинами та обладнанням для видобувної промисловості і будівництва, задекларували суму ПДВ, що підлягає бюджетному відшкодуванню, у розмірі понад 25,6 мільйона гривень. Причиною цього було зазначено проведення будівельно-монтажних робіт, а також придбання матеріалів і обладнання на території України і за її межами для будівництва та обслуговування об'єкта енергетичної інфраструктури в Донецькій області.

Як показала перевірка, посадові особи підприємства в порушення вимог Податкового кодексу не відобразили у своїй податковій звітності податкові зобов'язання за необоротними активами, які фактично були використані в оподатковуваних операціях, в результаті чого ухилилися від сплати податку на додану вартість на суму понад 25,6 мільйона гривень.

Відомості про вчинення кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору