EN|RU|UK
 Політика України
  3082  24

 Міносвіти реалізує освітній проект з обміну вчителями Львівської та Луганської областей

У жовтні Львівська та Луганська області обміняються вчителями - по 50 педагогів з кожної області поїдуть навчати дітей в інший регіон. Міністр освіти й науки України Лілія Гриневич підтримала цю ідею і пообіцяла, що МОН, у межах своїх повноважень, підтримає цей проект.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міносвіти.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Гриневич презентувала проект шкільної реформи з 12-річним навчанням

"Луганщина відкрита до цілісної незалежної України, і ця цілісність будується на рівні взаємозв'язків людей, громадян України. Нам потрібно менше думати лише регіональними відмінностями, а більше думати про те, що для нас загальне. Ідея голови Луганської ОДА з обміну вчителями, коли 50 вчителів з Львівщини приїдуть на Луганщину, а 50 луганських вчителів поїдуть на Львівщину і спробують працювати там у школах - це не просто ідея, яка допоможе нам у підвищенні кваліфікації педагогів, це вплине на налагодження відносин між громадянами з різних регіонів країни", - зазначила Лілія Гриневич.

Ідею обміну педагогами запропонував голова Луганської обласної державної адміністрації - керівник військово-цивільної адміністрації - Юрій Гарбуз. Він зазначив, що керівники Луганщини вже їздили по досвід на Львівщину, де їх дуже тепло приймали.

Також читайте: Восени МОН презентує етичний кодекс вчителя, - Гриневич

"Я не хочу, щоб мої діти через 20 років дивилися на дітей з інших українських територій через сітку. Діти - це той потенціал та основна аудиторія, на яку ми повинні направити свої сили і, найголовніше, свою мудрість, бо вони - найбільша наша інвестиція. Якщо ми не знайдемо нової моделі роботи на цих територіях, цей конфлікт не закінчиться ніколи", - зазначив Гарбуз.

Міністр освіти й науки додала, що такий проект може стати золотим досвідом для МОН, можливо, його можна буде тиражувати і для поглиблення зв'язків між іншими регіонами України. "Я в цьому переконана і ще раз хочу наголосити - замість нас ніхто не побудує єдину Україну", - додала Лілія Гриневич.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n403267
VEhrdlVXczVSMEV3VEdwUmRtUkRNVEJNVEZGMVRrZElaazVEVkRCTVJGSm5Ua040TUZsUVVYUjVPSFl3VERkU1oyUkRlVEJhWWxKbmRFTjNaazVIU1RCTWNsRjJkRU0zTUV4Q09EQk1URkpvT1VNME1GbE1VWFJrUXpjd1dYZzRNRXA2VW14MFF6a3dURGRTWjJSRGVUQmFZbEpuZEVNMFprNURZakJaVUZGek9VTjNNRXd6VW1sa1F6UXdURE5SYzBoNlVXMDVSMDB3VEV4U2JIUkRlVEJaYmxGMVRrTTVNRXhCUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору