EN|RU|UK
 Політика України
  20645  212

 "Україна нарешті повернулася у свою європейську сім'ю, як заповідав Франко", - Яценюк. ФОТО+ВІДЕО

У суботу, 27 серпня, лідер політичної партії "Народний фронт" і представники "Народного фронту" вшанували пам'ять Івана Франка у 160-ту річницю від дня народження письменника.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі політсили.

Вони поклали квіти до пам'ятника Івану Франку в Києві.

Арсеній Яценюк підкреслив, що Франко був великим мислителем і візіонером: "
Він бачив європейську Україну, і він заклав підвалини будівництва української держави саме на європейських цінностях". Лідер "Народного фронту" зазначив, що один із найвідоміших творів письменника - поема "Мойсей" - "відображає те, ким був Франко": "Він, як Мойсей, вів за собою Україну зі своїм баченням, зі своїм баченням сильної європейської української держави. І зараз ми прийшли до цього".

"Ми зараз фактично виконуємо заповіт Франка. Ще багато треба зробити, але Україна нарешті повернулася у свою європейську сім'ю, як заповідав Франко", - сказав лідер "Народного фронту".

Член парламентської фракції "Народний фронт", заступник голови Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Віктор Єленський зазначив, що Іван Франко, "без перебільшення, зробив для України більше, ніж будь-який інший український мислитель, філософ, літератор і громадський діяч", адже "це була людина, яка за відносно короткий проміжок часу збудувала інтелектуально те, що ми називаємо європейською Україною".

"Його поезія, його філософія залишається надихаючою і мобілізуючою", - підкреслив Віктор Єленський, нагадавши рядки Франка, які з'являлися на сторінках українських газет під час Майдану і російської агресії проти України: "Се остання війна, се до бою чоловіцтво зі звірством стає, це поборює воля неволю ".яценюк франко

яценюк франко

Источник: https://ua.censor.net.ua/p403344
VEhrdlVYSTVSMGN3VEZoUmRtUkhUekJNY0Rnd1MxUlNaMDVEZHpCTU0xRjFkRU1yVEhrdlVXNWtRM2N3V1VSUmRuUkRNREJNTTFGMVRrTTFTVTVIUlRCWlJGRjJkRU01TUZsSlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору