EN|RU|UK
 Спорт
  3336  4

 Новим головою Федерації фігурного катання став Михайло Макаров

Українська Федерація фігурного катання на ковзанах обрала нового Президента.

Ним став Михайло Макаров, повідомляє Цензор.НЕТ.

Однак, під час засідання, яке проходило в Міністерстві молоді та спорту, не обійшлося без конфлікту. "Колишній президент Федерації Євген Ларін, чиї успіхи в розвитку українського фігурного катання за чотири роки його керівництва Федерацією вельми сумнівні. Без проведення відповідної конференції вніс зміни до Статуту Федерації, цим продовживши собі повноваження на рік і спробував заблокувати участь широкої громадськості в роботі Федерації. Ці зміни позбавили членів Федерації права обирати і бути обраними, порушивши цим принципи побудови громадських організацій", - йдеться в повідомленні прес-служби Федерації.
Також прес-служба повідомляє, що "члени Федерації не погодилися з подібним свавіллям й ініціювали проведення Конференції, де обрали нове керівництво і затвердили зміни до Статуту, повернувши його на демократичні рейки".


Робочою групою були розіслані запрошення в усі 19 центрів та окремі підрозділи Федерації фігурного катання, згідно з реєстром Мін'юсту. На Конференції були присутні делегати з Києва, Харкова, Дніпра, Миколаєва, Богуслава, Запоріжжя, Херсона, Київської області тощо. Серед присутніх були чотири заслужені тренери України - Галина Кухар, Марина Амирханова, Олександр Тумановський, Дмитро Шкідченко, молоді тренери, майстри спорту міжнародного класу, директори спортивних шкіл, спортивні керівники, батьки фігуристів.

Також на засіданні було обрано віце-президентів. Ними стали: Олімпійський чемпіон Віктор Петренко, який буде курувати міжнародний напрямок і Данило Амирханов - спортивний напрямок. Колегію тренерів очолила заслужений тренер України Марина Амирханова, колегію суддів - суддя міжнародної категорії Юрій Балков.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n403391
VEhrNGRrdzVRM293VERkUmRUbERLekJaU0ZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGs0TUV4eVVYWjBRemt3V1ZSUmRUbEhWekJNY2xKbmJucFJkamxIUVRCTWFsRjBPVU01TUV4RVVtZzVRekV3VEROUmRtUkhVR1pPUjBJd1RDOVJkblJIUVRCWlNqZ3dXVlJSZEdSRE1EQk1XRkpuVGtOM01GbGlVbXgwUjFCbVRrZEZNRnBpVVhNNVIwUXdXVVJSZG1SRE1VbE9Rell3VEVSU1ozUkRkekJNTTFGMlpFZFE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору