EN|RU|UK
 Політика України
  1219  32

 Сподіваюся, депутати мене почують і проголосують питання про залучення до бюджету вкрадених Януковичем коштів, - Турчинов

Секретар РНБО Олександр Турчинов закликав ВР проголосувати за спецконфіскацію коштів Януковича

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє телеканал "112 Україна".

"Є багато проблем, в тому числі й системне недофінансування, у зв'язку з тим, що ВР вже з початку року ніяк не може прийняти рішення щодо залучення до бюджету вкрадених Януковичем коштів. Я не розумію, в чому причина. Багато підприємств оборонної промисловості України сьогодні недофінансовано. Сподіваюся, що мене почують депутати, які незабаром повернуться до роботи і проголосують це питання. Це ваша відповідальність", - заявив Турчинов.

Зазначимо, секретар РНБО України Олександр Турчинов взяв участь у презентації новітньої зброї і техніки до п'ятиріччя ГК "Укроборонпром".

Нагадаємо, 14 липня проект закону про спецконфіскацію був технічно відкликаний його авторами через виявлений у ньому коррупціоногенний фактор.

На переконання авторів законопроекту, прийняття документа дозволить направити в бюджет близько 50 млрд грн, частину з яких мають намір направити на фінансування оборонного замовлення.

  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору