EN|RU|UK
 Суспільство
  20342  39

 З 2017 року Польща змінить правила працевлаштування іноземців

З наступного року змінюються правила працевлаштування українців у Польщі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Польське радіо.

Видання наголошує, що Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю (пол. Ośwadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi) будуть діяти дозволи (Zezwolenie na pracę dla cudzoziemców), що видаватимуть районні бюро праці (пол. Powiatowy Urząd Pracy).

Голова Польсько-української господарчої палати Яцек Пєхота пояснює, що заяви не реєструють на центральному рівні, а це ускладнює їхню перевірку. Він також наголошує, що є працедавці, котрі подають значно більше заяв, аніж вони у змозі найняти робітників. Відтак частина документів потрапляє на чорний ринок.

Читайте також: Польський уряд має намір зрівняти зарплати поляків і робочих із України

Яцек Пєхота вважає, що ця проблема вже незабаром зникне. З 2017 року заяви замінять на дозволи, що видаватимуть бюро праці. Їх видаватимуть автоматично, але завдяки реєстрації, їхню вірогідність буде простіше перевірити.

Голова Польсько-української господарчої палати визнає, що є ризик, що бюро праці не встигатимуть з перевіркою заяв. При цьому він додав, що є ідея, щоби оплата за видавання цих дозволів залишалися у бюро, а це дозволить наймати додаткових працівників.

Також читайте: За кордоном легально перебувають до 5 млн українців, і ця тенденція зростає, - МЗС

Нагадаємо, раніше повідомляли, що групу громадян України буде депортовано з Польщі за використання фальшивих документів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n403641
VEhrNGRrdzVSME13V1VSU1p6bERNREJNTjFGemRFTjNTVTVET0RCYVlsRnpPVWRCTUV4RVVtaDBSMWN3V1RrNE1FeG1VWE5PUjBFd1REZFJjMlJIVnpCWlRGSm9PVU4zTUV3elVYVkllbEZ1T1VNck1FeDJVbXBPUjBvd1RFRTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору