EN|RU|UK
 Політика України
  1846  36
Матеріали за темою:

 "Це чистий політичний піар", - екс-міністр Лавринович про розслідування ГПУ щодо нього

Колишній міністр юстиції Олександр Лавринович називає "політичним піаром" розслідування Генеральної прокуратури України (ГПУ) щодо нього.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив в ефірі "112 Україна".

"Мене підозрюють у тому, що я діяв з метою приховати факт злочинного порушення законодавства в ході судового розгляду справи Юлії Тимошенко. Як приховати якийсь факт у суді, який проходить публічно? Який стосунок до цього у міністра юстиції взагалі?" - сказав він.

"Далі вони стверджують, що підозрюють у тому, що не було необхідності в цьому замовленні. Тут порушені закони юриспруденції, і взагалі вони відсутні як явище. Це чистий політичний піар", - переконаний екс-чиновник.

"Вони тепер відкрили матеріали справи після 2,5 року розслідування, після того як дуже довго думали, яку статтю вибрати і яким чином забезпечити можливість пред'явлення її суспільству", - заявив Лавринович.

Нагадаємо, Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України завершено розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього міністра юстиції Лавриновича, його заступника та директора департаменту планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера Міністерства юстиції в розтраті бюджетних коштів на загальну суму 8,5 млн грн (на той момент 1,1 млн дол. США) через необґрунтовану і незаконну закупівлю Міністерством юстиції послуг юридичної фірми Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLР and Affiliates (США) під виглядом необхідності отримання правової допомоги у підготовці до розгляду справи "Тимошенко проти України" в Європейському суді з прав людини.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n403681
TUZsSVVYWTVSMEV3VEVSUmMzUkRkMGxPUjBNd1RHcFJkazVES3pCWmFsRjBaRU01TUV4eVVYWnBPSFl3U25aUmMwNURlVEJaUkZGMVRrTTVNRXczVVhOMFF6UXdXV1E0TUV0TVVYVk9Remd3VERkU2FVNURNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VW1kT1F5c3dUR1pTWjJSRE56QmFZbEYwVGtkRU1FeE1VWE5PUXprd1RETlNhak42VW1kT1F5c3dUR1pTWjNSSFFUQk1SRkpuZEVOM1prNURWREJLTDFGdmR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору