EN|RU|UK
 За кордоном
  11596  46

 "За діяльністю "єдиноросів" можна вивчати кримінальний кодекс", - російський опозиціонер Яшин представив доповідь про зв'язки партії "Єдина Росія" з криміналітетом. ВIДЕО

Російський опозиціонер, заступник голови партії ПАРНАС Ілля Яшин презентував у Москві доповідь "Партія "Кримінальна Росія", присвячену провладній політсилі "Єдина Росія".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, політик зазначив: "Доповідь присвячена зв'язкам партії влади з організованою злочинністю. Актуальність доповіді обумовлена виборчою кампанією: вибори в Держдуму РФ через три тижні".

За його словами, за роки існування "Єдина Росія" привела до влади людей, замішаних у криміналі, корупції, шахрайстві і вбивствах. Він стверджує, що після приходу до влади Володимира Путіна організована злочинність почала активно інтегруватися в органи влади і обіймати посади на всіх рівнях.

"Моя доповідь показує, що ми маємо справу не просто з окремими проявами, а з повноцінною системою, яка відкриває дорогу у владу величезній кількості представників організованої злочинності і кримінального світу", - сказав Яшин.

Він заявив, що такі процеси спостерігаються по всій країні і в доповіді представлена карта злочинів "Єдиної Росії". "За злочинами єдиноросів можна складати підручник для академії МВС і ФСБ", - зазначив опозиціонер. "Цей спрут проїв всю систему державної та муніципальної влади, всю вертикаль влади", - підкреслив він.
Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Люди на чолі з Путіним ведуть країну в нікуди", - противники путчу ДКНС розповіли, що думають про ситуацію в Росії. ВІДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/v403701
VEhrdlVXNDVSMFF3V1V4U2JIUkRPV1pPUTNZd1dXcFJkVTVET1V4NUwxRnpkRU0zTUV4RVVYUk9RM2RtVGtONU1FeHFVWE5rUXlzd1dVUlJkVWg2VVhWMFIwRXdUR3BSZGs1SFZ6Qk1NMUZ6VGtNM01GcGlVbWQwUXpFd1dVbzRNRXczVVhZNVF5c3dUR1pSZFU1SFJ6QmFZbEpxTTNwUmJFNURNVEJaUkZGMGRFTXdNRmxRVVhaT1EzZG1Ua05GTUV4VVVYVk9Remt3VEVGbk1FdEVVWFowUjBJd1dtSlNhak42VVc5T1F5c3dXVWhTYkhSSFVBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору