EN|RU|UK
 Політика України
  12769  43

 Полторак - командувачу ВМС: "З наступного року жоден військовослужбовець не повинен жити на кораблі"

Сьогодні, 30 серпня, під час розширеного засідання колегії Міністерства оборони генерал армії України Степан Полторак поставив завдання командувачу Військово-Морських сил приділити особливу увагу питанню будівництва штабу ВМС і вирішенню побутових проблем військовослужбовців, які були передислоковані з АР Крим на материкову частину України.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Міноборони України.

"З наступного року жоден військовослужбовець не повинен жити на кораблі, - підкреслив Полторак. - Рішення цього питання буду тримати на особистому контролі", - заявив глава Міноборони.

Також під час засідання Міністр оборони Степан Полторак ухвалив рішення про виділення коштів з бюджету на 2017 рік на відновлення матеріальної бази навчального центру ВДВ на Житомирщині.

"Сьогоднішній стан полігону не задовольняє тих потреб, які необхідні для проведення якісної підготовки особового складу. Вважаю, що якість підготовки військ залежить від рівня матеріальної бази, - зазначив Полторак. - Від кожного вимагаю докласти максимум зусиль для вдосконалення матеріальної бази", - заявив міністр .

Источник: https://ua.censor.net.ua/n403727
VEhrdlVXNDVReXN3VEhaU1ozUkRLekJaUkZGelRrTTJUSGt2VVd0MFEyTXdTMFk0TUVwNlVteDBRemt3VERkUmMyUkRLekJaUkZGMmRFTTVNRXhuUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору