EN|RU|UK
 Суспільство
  4890  7

 У Харкові відкрили пам'ятник відомому архітекторові Бекетову

У Харкові з'явився пам'ятник почесному громадянину міста, академіку архітектури, художнику-пейзажисту, заслуженому діячеві мистецтв України Олексію Миколайовичу Бекетову, чиє ім'я з весни 2013 р. носить Харківський національний університет міського господарства (ХНУМГ).

Профінансував увічнення пам'яті видатного харків'янина Олександр Ярославський, власник і президент групи DCH, повідомляють Українські Новини.

Нагадаємо, що за проектами Олексія Бекетова в Харкові в цілому було споруджено понад 40 будівель, з них понад 20 визнаних шедеврів у класичному стилі та стилі модерн. По суті, місто зобов'язане цій людині своїм історичним центром. А в ХНУМГ свого часу Бекетов, будучи також талановитим педагогом, виховав ціле покоління молодих фахівців.

Як зазначається в офіційному інформаційному повідомленні вузу: "Над проектом створення скульптурної композиції працювала творча група в складі скульпторів А. Рідного, А. Іванової, архітектора С. Чечельницького, інженера В. Шмуклера. Пам'ятник видатному архітектору, вченому, педагогу вишукано завершить освітньо-культурний простір університету й гідно впишеться в концепцію історичної частини міста Харкова, ставши ще однією його пам'яткою".

харьков памятник бекетов

Источник: https://ua.censor.net.ua/n403746
VEhrNGRrdzVReTh3VEVSUmRrTm1VbW81UjBNd1RETlJkVTVETm1aT1Eyd3dURVJTWjA1RE5qQmFZbEZ6WnowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору