EN|RU|UK
 Політика України
  2389  38

 Держспецзв'язку розгляне питання сертифікації системи електронного декларування 31 серпня

Експертна рада Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації має намір 31 серпня розглянути питання видачі атестата відповідності комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Держспецзв'язку.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 1 вересня ми запускаємо систему електронного декларування, - Порошенко

"31 серпня передбачено подання Адміністрації Держспецзв'язку експертного висновку та проведення засідання експертної ради для прийняття рішення про відповідність КСЗІ реєстру вимог нормативних документів з технічного захисту інформації та видачі атестата відповідності", - йдеться в повідомленні.

Разом із тим Держспецзв'язку наголосила, що прогнозувати результат атестації системи е-декларацій неможливо.

"Рішення про відповідність КСЗІ та видачі атестата приймається Експертною радою на підставі позитивного експертного висновку, наданого за результатами державної експертизи. Твердження про те, що Держспецзв'язку зобов'язана видати атестат можуть бути розцінені й кваліфіковані як протиправний тиск на експертів, а також посадових осіб державного органу", - йдеться в заяві.

Також читайте: Всі елементи для надання безвізового режиму, крім е-декларування, Україна виконала, - Томбіньський

31 серпня о 16:00 відбудеться брифінг голови Держспецзв'язку Леоніда Євдоченка про результати держекспертизи та видачу атестата відповідності.

Як повідомляли раніше, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила Національному агентству із запобігання корупції у видачі атестата відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n403752
VEhrdlVYUmtRemN3VEZoUmRYUkhRekJaUkZGMmRFTTVNRXd6VW14cFJGRjBUa01yTUV4eVVtYzVRemd3VEZoUmRtUkhRekJNWjNaTU9VTXdNRXhZVVhWMFF6Y3dURVJTWjA1RGR6QlpZbEpzZEVkUVprNURWVEJNV0ZKblRrTXlNRmxJVVhZNVF6RXdXV0pSZERsRGVVbzVSMUF3VEdaUmRuUkROZz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору