EN|RU|UK
 Політика України
  2033  16

 "Співпраця голів парламентів Європи дає механізми посилення ЄС і швидкої інтеграції України в Євросоюз", - Парубій

У вівторок, 30 серпня, голова Верховної Ради Укрїни Андрій Парубій і маршалок Сейму Польщі Марек Кухцінський обговорили питання співпраці на міжпарламентському рівні і питання безпеки в регіоні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби українського парламенту.

Парубій зазначив, що "співпраця у Балто-Чорноморському вимірі, у поясі геополітичного союзу АВС (Міжмор'я) має велику перспективу". На його переконання, така співпраця "дає механізми посилення ЄС і швидкої інтеграції України в Європейський Союз".

Значна частина часу була присвячена геополітичним перспективам співпраці і баченню подальшого розвитку Європейського Союзу.

Окрему увагу було приділено постанові польського парламенту стосовно оцінки трагічних сторінок історії, що викликало значний резонанс в Україні.

Читайте також: "Перемогли емоції", - Клімкін про рішення Сейму Польщі щодо подій Волинської трагедії

Голова українського парламенту наголосив на тому, що "між Україною і Польщею завжди була традиція давати спільну оцінку нашій трагічній історії". "Коли хтось із народів дає односторонню оцінку діям, це викликає резонанс та призводить до некоректних оцінок і викривлення історичних фактів. Такі речі є неприйнятними, Україна і Польща мають знаходити механізми щодо спільного напрацювання оцінки тим подіям, які відбувались на наших землях, тим більше, що це було виключно і лише внаслідок окупаційної політики Російської імперії, яка на той час була більшовицькою Росією", - наголосив Парубій.


За його словами, "окупація наших спільних земель військами тоталітарної Росії стала причиною багатьох трагічних подій, які відбулися на наших землях".

Також читайте: "Маршалок Польщі запропонував певний механізм, як можна прискорити вступ України до ЄС", - Парубій

Голова Верховної Ради під час брифінгу зазначив також, що було обговорено "певні ідеї і напрямки подолання тих непорозумінь, які сталися між нашими народами". Він наголосив, що під час обговорення проблем "вдалося знайти механізми і способи, щоб можна було ці непорозуміння зняти і пам'ятати, що Україна сьогодні захищає безпеку не лише своєї держави, а зокрема Польщі, Європи й усього вільного світу. І для нас вкрай важливо пам'ятати про наш головний фронт, що на Сході - так само, як і сто років тому", - сказав Парубій.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кабмін скасував дію міжурядової угоди з РФ про співпрацю в галузі молодіжної політики
Источник: https://ua.censor.net.ua/n403783
VEhrdlVXNDVRM2N3V1VSU1p6bERlREJhWWxGMVV6aDJNRXd2VVhOT1IwRXdUSFpSYzA1RE9EQk1XRkYyWkVkRFprNUhRakJNTDFKc2RFTjVNRXd2VW1kT1EzY3dXV0pTYWpONlVtZGtRekV3VEc1UmRraDZVVzQ1UXlzd1RIWlNhazVIU2pCTVFUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору