EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  65969  112
Матеріали за темою:

 В Україні починаються військові навчальні збори резервістів оперативного резерву

В Україні стартують військові навчальні збори військовослужбовців оперативного резерву першої черги. Військовослужбовці зібрали загальну інформацію і відповіді на найактуальніші питання, які виникають у процесі підготовки до зборів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав демобілізований український військовослужбовець, артилерист, капітан Артур Амінєв, передає Цензор.НЕТ.

"Увага! Військовослужбовцям оперативного резерву першої черги. Особливо тим, хто мешкає у Львівській області.
Зараз починаються військові навчальні збори резервистів оперативного резерву. Не наступайте на мої граблі:

1. Явка на збори за повісткою ОБОВ'ЯЗКОВА. Хто вирішив сачканути - робить це на свій страх і ризик. Можете попросити перенести на іншу дату, збори проводять у кілька етапів із різними військовими частинами. Мені по роботі не підходило їхати на збори на початку вересня, воєнком пішов на зустріч і змінив номер бригади та дату.

Читайте також: Черговий призов на строкову службу заплановано в жовтні-листопаді, - Генштаб ЗСУ

2. Періодично уточнюйте дату початку та кінця зборів. Можуть змінити в останній момент. Уже міняли 80-й і 24-й бригадам.

3. Відділи кадрів часто вимагають, щоб у повістці була вказана дата ЗАКІНЧЕННЯ зборів. Такої вимоги в інструкції з організації зборів немає, але працівники РВК мають право вказати таку дату. Вимагайте. (Наказ МО №560 від 2009 року з "Інструкцією з організації та проведення військових зборів")

4. Уважно перевіряйте свою ВОС. Особливо ті, хто ії міняв. У РВК у повістку можуть вписати стару. Потім у бригаді будете довго доводити, що ви артилерист, а не, наприклад, зв'язківець. Добре, що я здогадався спитати, за якою ВОС мене викликають на збори. Крутив би потім хвости антенам.

Дивіться на Цензор.НЕТ: Більш як сотня українських морпіхів пройшли іспит на отримання чорних беретів, - ВМС. ФОТОрепортаж

5. Забезпечення формою. Форму видадуть не у РВК, а у бригадах. З кепками та берцями проблеми, бажано брати свої.

6. Фінансування. На час проведення зборів за Вами зберігається робоче місце та середня заробітна плата. Непразевлаштовані отримають "мінімалку" (п. 2 постанови КМУ від 23.11.06 №1644 "Про порядок і розміри грошового забезпечення та заохочення військовозобов'язаних та резервістів"). Крім цього, виплачують добові (п. 1 постанови КМУ від 23.11.06 №1644) та одноразове грошове заохочення (п. 3 постанови КМУ від 23.11.06 №1644). Одноразове заохочення та добові виплачують на руки у бригаді.

7. Після зборів РВК може змінити Вам мобілізаційний припис (папірець, виданий під час демобілізації, часто вклеюється до останньої сторінки військового квитка). У новий мобілізаційний буде вписано номер ІНШОЇ військової частини, а не тої, в якій, наприклад, ви служили мобілізованим. Перевіряйте припис на місці у РВК. Маєте право вимагати, щоб номер частини не міняли. Інакше замість рідної 24-ї ризикуєте втрапити на 7 хвилю у 54-ту. Будете шукати свої документи по Артемівську.

Також дивіться: Більш як сотня українських морпіхів пройшли іспит на отримання чорних беретів, - ВМС. ФОТОрепортаж

Джерела моєї інформації.
"Гаряча лінія" МО тел.0800-500-442
Служба речового забезпечення МО тел.(044)481-54-13
Львівський обласний військомат тел.(032)260-26-44

выплаты резервистамвыплаты резервистамИсточник: https://ua.censor.net.ua/n403792
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXhNVVhWT1Iwa3dUSEpTYkhSRE4yWk9RM2t3V21KUmRXUkhRakJaZWxGMWRFTXJNRXhNVVhaMFIwSXdUSFpTWnpsRE1qQk1TRkYyZEVONU1GbGlVbXh1ZWxGMFRrTXhNRXg2VVhaMFEzZ3dXbUpSZFRsSFZ6Qk1abEZ6VGtkSE1GcGlVbXAzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору