EN|RU|UK
 Політика України
  6767  22

 У Криму слідчий вручив адвокату документ про те, що затриманий "диверсант" Панов нібито не потребує його допомоги. ДОКУМЕНТ

Адвокат повідомляє, що рукописного тексту Панова на документі немає, також немає його підпису.

Слідчий у справі затриманого в Криму українця Євгена Панова надав адвокату документ, що Панов від послуг адвоката, найнятого його сім'єю, відмовився, передає Цензор.НЕТ. Про це Кримської правозахисній групі повідомив брат затриманого в Криму українця Ігор Котелянець.

Надана адвокатові у довідка подана від імені слідчого, у ній немає ні підпису самого Панова, ні його рукописного тексту, де він пише про свою відмову.

документ

Це суперечить нормам російського законодавства, яке зараз застосовують у Криму. Згідно ч. 1 ст. 52 КПК РФ, відмова від послуг адвоката допускається лише з ініціативи підозрюваного і заявляється в письмовому вигляді.

Також читайте: До українця Панова, затриманого окупантами за "підготовку терактів" у Криму, тиждень не пускають адвоката, - правозахисниця Скрипник

Адвокат із такою "відмовою" не згоден і має намір її оскаржити. Не згодні з такою відмовою і родичі Євгена Панова. На думку експертів Кримської правозахисної групи, у такий спосіб слідчі намагаються не допустити адвоката, залученого сім'єю Панова.

Це є порушенням його права на справедливий суд і ефективний засіб правового захисту. Крім того, це може свідчити про намір приховати наслідки незаконних методів впливу на Панова під час допитів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n403833
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmMwNUhSekJhWWxKcWVVUlJkWFJIUVRCTWFsRjJUa2RFWms1REt6Qk1jbEpuT1VNdk1FdzNVWE4wUTNjd1RETlNiR2xFVW1kMFF6RXdXVVJSZFU1SFF6Qk1OMUpuVGtkWE1GcGpaMHhUUkZGMWRFZEJNRXhxVVhaRFJGSnNhVVJSZEU1REt6Qk1NMUZ6WkVOM01GbEdPREJNTDFKblRrTXJNRXhNVVhaMFF6WXdURVJTYUhSSFZ6QlpPR2N3VEM5U1p6bEhRekJhWWxGMlpFTjNTVTVEZVVsT1F6WXdXVVJSZFU1RE9EQlpUWFpNT1VObU1FeEVVWFprUXlzd1RFbG5NRWxVVVhOMFEzb3dURmhSZGxNNGRqQk1SRkYwVGtONU1FdzNVWFYwUTNjd1dVbzRNRXd2VW1kT1F5c3dURXhSZG5SRE5qQk1SRkpvZEVkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору