EN|RU|UK
 Політика України
  13593  197

 "Популізм став реальною загрозою українській державності", - заява Ініціативної групи "Першого грудня"

Члени Ініціативної групи "Першого грудня" застерегли українських політиків від популізму, який, на їхню думку, став сьогодні реальною загрозою українській державності.

Про це йдеться у відповідній заяві ініціативної групи, передає Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний сайт організації.

"Популізм буйним цвітом розцвітає і в Україні. Щодня, щогодини, щохвилини його бурхливі виверження демонструють засоби масової інформації. Він крикливий. Він любить телекамери. Йому подобається пафос енергійних слів і порвані сорочки на власних грудях (начебто за злиденний народ!). А водночас - він зовсім не цурається супердорогих іномарок та годинників, прихованих від людського ока маєтків, таємних закордонних рахунків, вишуканих "олігархічних" убрань…

Читайте також: Яценюк: "Для вступу в НАТО Україна має продовжити реформу армії і боротися з популістами"

Улюблене його заняття - політичний торг. Він жадібний, і тому продажний. Він залюбки паразитує на соціальних бідах, лукаво спрощуючи складне, безсоромно експлуатуючи найпростіші соціальні емоції, спокушаючи суспільство легкими шляхами до матеріального благополуччя та справедливості.

Суттю популізму є політична корупція. Його порожні обіцянки й грізні "прокльони" на адресу "ворогів народу" - хабар утомленому суспільству. За них він прагне отримати прибуток у нечувано великих розмірах.

Йому не знайоме почуття відповідальності, тому він охоче втікає в позірну опозиційність. Проте тільки до пори до часу: насправді популісти марять владними кріслами. Вони потрібні їм, щоб зірвати "куш" і втекти. За кордон, або знову в "опозиціонери", - наголошують автори звернення.

Члени Ініціативної групи "Першого грудня" підкреслюють, що популізм сьогодні став реальною загрозою української державності.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Популісти - більші вороги України, ніж Росія", - Міклош

"За самою своєю природою він (популізм, - ред.) не здатен до конструктивної праці. Йому чужі національні, державні інтереси. Він украй далекий від того народу, за який так "уболіває". Популізм миттєво розпізнає "своїх" і залучає їх у мережі корупційної змови. Протиставити цьому можна свідомою солідарністю здорових і творчих осередків суспільства, об'єднаних задля реального реформування країни. Протиставити популізмові можна лише громадянську зрілість. А зрілість передбачає відповідальність. За себе, необдурених. За своїх нащадків. За країну, в якій живеш і яка назавжди є твоєю батьківщиною. Остерігаймося лукавих", - йдеться у заяві..

Нагадаємо, до складу ініціативної групи входять В'ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Євген Захаров, Мирослав Маринович, Володимир Панченко, Мирослав Попович, Вадим Скуратівський, Юрій Щербак та Ігор Юхновський.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n403841
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRUbEhWekJaVEZGMVRrTTJNRXhDT0RCTUwxRjJkRU12TUZsUVVYVTVSMWN3VEdaUmRrRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору