EN|RU|UK
 Політика України
  3656  31

 Грицак проінспектував роботу пунктів пропуску на кордоні з РФ на Сумщині

Під час робочої поїздки в Сумську область керівник Служби безпеки України Василь Грицак проінспектував роботу деяких пунктів пропуску на російсько-українському кордоні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Грицак проінспектував пункти пропуску "Юнаківка", "Краснопілля" і "Велика Писарівка". Він відзначив злагоджену роботу співробітників СБУ, прикордонників і митників на пунктах пропуску. "Лише об'єднавши зусилля всіх структур ми зможемо гарантувати безпеку в прикордонні, протидіяти дестабілізуючим потугам сусідньої країни, боротися з корупцією та контрабандою і наповнювати бюджет держави", - наголосив глава СБУ.

На зустрічі з керівництвом регіону Грицак підкреслив, що СБУ допомагає в межах своєї компетенції створити всі умови для зростання добробуту жителів Сумщини, захисту інвестицій, соціально-економічного розвитку суспільства.

"Промисловий потенціал Сумської області "цікавить" агресора як черговий важіль тиску на економічну стабільність України", - зазначив Грицак.

За його словами, доходи від нелегального бізнесу направляються РФ, в тому числі й на фінансування терористичних організацій "ДНР/ЛНР".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": СБУ посилить протидію російській агресії в прикордонних областях, - Грицак
Источник: https://ua.censor.net.ua/n403958
VEhrdlVXczVSMEV3VEdwU2FIUkRkekJNYjJjd1NreFJjMDVIUWpCTWFsRjFPVWROVEhrdlVYVjBReXN3V1VSUmRFNURLekJNTVRnd1MwaFJhMlJEYW1aT1EyZ3dXVkJSZGs1SFNqQk1hbEYyWkVOM1prNURMekJaVUZGMlpFTTJNRmxKWnpCTUwxSm5Ua01yTUV3dlVtYzVSMEl3VEhKU1ozYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору