EN|RU|UK
 Політика України
  27627  148
Матеріали за темою:

 Систему електронного декларування запущено, - НАЗК

Національне агентство із запобігання корупції запустило о 0:00 сертифіковану систему електронного декларування доходів чиновників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Станом на 00:30 четверга 1 вересня Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважений на виконання функцій держави або місцевого самоврядування поновив свою роботу, після того як НАЗК 23 серпня ухвалив рішення закрити до нього доступ.

З моменту запуску системи електронного декларування державні службовці, які посідають відповідальні й особливо відповідальні посади, повинні протягом 60 днів із моменту запуску системи (до 1 листопада) подати електронні декларації про свої доходи.

З нового чиновники мають декларувати нематеріальні активи (авторські права, патенти, товарні знаки), витрати і готівкові кошти (понад 68 900 гривень).

Чиновники і члени їхніх родин мають вказувати вартість будинку або квартири на момент їх придбання і їх вартість за останньою оцінкою, а також об'єкти незавершеного будівництва і не прийняті в експлуатацію.

Читайте також: Запуск електронного декларування - це революційний крок, який назавжди розділить систему державної служби, - Порошенко

Кримінальна відповідальність за подання чиновниками недостовірних даних у деклараціях про доходи настає в разі, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 розмірів мінімальної зарплати (зараз - 1 378 гривень, тобто 344 450 гривень).

Повну перевірку декларації про доходи можуть здійснювати в період виконання чиновником своїх повноважень, а також упродовж 3 років після припинення такої діяльності.

Як повідомляли, в середу експертна рада Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації видала НАЗК атестат відповідності комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Пізніше в середу НАЗК вирішило запустити сертифіковану систему з 1 вересня.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n403991
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3g1T0hZd1dVaFJkVTVIUWpCWlRGRjBaRU00TUV4Q09EQk1abEZ6VGtNdk1GbFFVbWRrUXpabVRrTXhNRXgyVVhSa1F6WXdXVXhTWjA1REt6Qk1NMUYyWkVNeFNVNURNREJNV0ZGMWRFTTNNRXhFVW1kT1IwUXdURXhSYzA1RE9UQk1NMUpxTTNwUmJtUkRVVEJLWmxGdFp6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору