EN|RU|UK
 Політика України
  15432  52

 Мінімум три непарламентські сили претендують на місця у Верховній Раді, - Фесенко

Як мінімум три непарламентські політичні сили вже сьогодні наздоганяють депутатські партії і мають високі шанси зайняти місця тих, хто втратив довіру виборців.

Про це сьогодні в коментарі журналістам заявив глава правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, коментуючи оприлюднені напередодні результати соціологічних досліджень, передає РБК-Україна.

За словами експерта, серед політсил, які вже тривалий час "дихають у потилицю" депутатським партіям, шанси на проходження в парламент зберігають орієнтована на націоналістичний електорат "Свобода" (5,9%), "вічно перспективна" "Громадянська позиція" (5, 9%) і "Наш край" (3%), яка називає себе партією господарників.

"Разом з тим помітна маргіналізація "Відродження" та "Партії простих людей", які набирають близько 1% і майже не мають шансів потрапити до Верховної Ради", - підкреслив він.

Коментуючи результати опитування "Ваша думка: серпень 2016 року", Володимир Фесенко зазначив, що парламентські партії, крім "Народного фронту", поки утримують свої позиції, однак їхній рейтинг (серед тих, хто визначився) 10-17% і постійно змінюється.
"Яскраво вираженого лідера немає, тому велике значення для формування майбутньої коаліції матиме те, яка з непарламентських партій пройде в парламент", - зазначив Фесенко.

Він звернув увагу, що "Хвиля" Міхеіла Саакашвілі має 3,9%, тоді як ще в квітні у його умовної партії було 10%. "Реальні рейтинги нових політичних сил можна оцінювати тільки через півроку-рік, коли виборці вже побачили справжні обличчя цих партій і результати їхньої діяльності", - підсумував Володимир Фесенко.
график

Моніторингове опитування населення "Ваша думка: серпень 2016 року" проводилося Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка спільно з відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України. Опитування проведене 11-16 серпня в усіх областях України, за винятком тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, АР Крим. Всього опитано 2016 респондентів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n404073
VEhrdlVYQk9RekV3V1VoUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXRJVVhOMFF5c3dURWhSZG5SRE1EQk1RVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору