EN|RU|UK
 Політика України
  6168  66

 Китай підтримує Україну в питаннях територіальної цілісності, - посол КНР

Китай готовий і надалі докладати зусиль до розв'язання кризи у формі, прийнятній для обох сторін конфлікту.

Китай не відступить від підтримки України в питаннях її територіальної цілісності і економічної, а також політичної співпраці, передає Цензор.НЕТ. Про це під час зустрічі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм заявив новопризначений Надзвичайний і Повноважний посол КНР в Україні Ду Вей, повідомляє прес-служба Верховної Ради.

"Китай не відступить від підтримки України і продовжить політику тісної співпраці", - зазначив він.

При цьому Вей підкреслив, що Китай також готовий надалі докладати зусиль до розв'язання кризи у формі, прийнятній для обох сторін конфлікту.

Крім цього Вей зазначив, що для Китаю важливим залишається в цьому році проведення третього засідання Міжурядової комісії з поглиблення торгово-економічної співпраці з Україною. "Успішне проведення й ефект від цього засідання має таке саме значення, як і візит на найвищому рівні", - пояснив він.

Також читайте: "Один пояс - один шлях", - Парубій висловився за вступ України у формат "16 + 1"

У свою чергу Андрій Парубій зазначив, що в парламенту до засідання комісії між урядами України і КНР серйозне ставлення, і запевнив, що в Україні є достатньо сил, щоб не допустити ніякої кризи восени і провести захід на належному рівні. "Є кілька політичних партій, які ставлять питання про перевибори і блокування роботи парламенту. Водночас більшість налаштовані на конструктивну роботу, сподіваюся, що не буде непорозумінь, які б завадили роботі комісії", - підкреслив Парубій.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n404083
VEhrdlVXNDVRM2N3V1VSU1p6bERlREJhWWxGMVV6aDJNRXd2VVhaMFIwSXdURGRSZFRsSFRUQlpTRkpuZEVONU1FdzFPREJNTDFKc2RFTXdNRmxNVW1kT1F6UXdUSHBSZFhSRGQyWk9ReTh3VERkU1oyUkRLekJNZERnd1NuSlJkVTVIUXpCTVJGRjFVVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору