EN|RU|UK
 Економіка
  13331  43

 Перший в Україні індустріальний проект із підземного видобутку металів запустять на Закарпатті

Компанія Avellana Gold отримала 3 спеціальні дозволи на видобуток поліметалічної руди на Закарпатті. Компанія буде впроваджувати в Україні перший індустріальний проект із підземного видобутку металів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє ZN.UA.

Як повідомила Державна служба геології і надр (Держгеонадра), "Avellana Gold готова інвестувати приватний капітал, але вимагає стабільних законодавчих гарантій".

"Ми не маємо права на помилку. Зараз головне завдання для інвестора - це запуск проекту найближчим часом, який стане знаковим для міжнародного інвестора. А Україна, в свою чергу, повинна гарантувати стабільність умов співпраці щонайменше на 10 років", - прокоментував голова Держгеонадр Микола Бояркін.

Читайте також: 4 кар'єри, де незаконно видобували копалини, виявила СБУ на Тернопільщині

На думку Бояркіна, за умови успішної реалізації проекту можна розраховувати на запуск в Україні ще двох-трьох конкурентоспроможних проектів, які мають свої аналоги в Канаді, Австрії, Африці. У повідомленні наголошують, що інвестор - американський, згідно з інформацією на сайті компанії, вона зареєстрована на Кіпрі і займається придбанням, розвідкою і розробкою мінеральних ресурсів, насамперед в Україні та сусідніх країнах Східної Європи.

Поліметалічні руди - природні комплексні мінеральні утворення, що містять низку хімічних елементів, серед яких найбільш цінними компонентами є свинець і цинк, супутніми - мідь, срібло, золото, олово, вісмут тощо.Источник: https://ua.censor.net.ua/n404164
VEhrNGRrdzVRM293VEZoUmRuUkROekJNTjFGek9VZFhNRms1T0RCTVRGRjFUa013TUV3M1VYTmtSMFF3V1V4UmRuUkRObVpPUXpnd1RGaFNaM1JEZHpCTWREZ3dTbVpSYzA1RE5qQk1SRkpuVGtNdk1FeEVVbWQwUjBNd1dUZzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору