EN|RU|UK
 Суспільство
  172841  214

 "Половина редакції відписалася, що згодна рухати на НТВ, або куди я покличу", - екс-шеф-редактор "Інтера" Столярова

В Інтернеті з'явилися нові фрагменти листування з колегами російської журналістки Марії Столярової, яка працювала редактором новин на телеканалі "Інтер".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє PSB-News.

Джерело пояснює, яким чином у ЗМІ здійснюють пропагандистське спотворення у висвітленні подій. Для цього, на думку автора, достатньо контролювати ключових журналістів:

"Телевізійний канал створює великий потік інформації, тут не потрібно контролювати кожну фразу і кожен кадр, достатньо задати загальний напрямок і керувати провідними журналістами, які займаються головними темами. Такими, як Андрій Лащ, який висвітлює події на Сході, якого за потреби перекидають і на інші актуальні напрямки".

Джерело виклало фрагменти листування Столярової з Лащем, котрий зараз працює на 17-му каналі. Лащ просить Столярову посприяти його поверненню на "Інтер". У листуванні постійно з'являється особа "тата" - так пропагандисти на "Інтері" називали російського політтехнолога Ігоря Шувалова.

Сам Лащ по суті підтвердив справжність цього листування, зазначивши: "Засуджувати мене будете після того, як побуваєте хоча би у трохи наближених ситуаціях до тих, у яких я бував".

Інформацію на скріншотах слід читати знизу вгору.
Як зазначає автор,у цій роботі Столярової добре видно акценти, які вона старанно розставляла в розмовах своїх підопічних.

Лащ зовсім не проти, щоб Столярова додумувати його сюжети.

столярова

столярова

Издание подчеркивает смену акцентов на "Интере" - пропаганда темы мира в сентябре 2014-го сразу после Иловайска и оккупации Луганска.

столярова

Кажуть про співпрацю з російським журналістом Муравйовим.

столярова

При чому, мова про обман і підставних героїв нібито з окупованих територій для "включення скайпом".

столярова

Також Столярова дає докладні інструкції, що має бути в синхронах. Крім того йдеться про "псевдопрямо в темряві" - фальшиве пряме включення.

столярова

Головна новина дня.

столярова

Столярова в листуванні зі своїми московськими колегами казала, що працює вона в Україні через великі грошей, які їй платять. З цього фрагменту зрозуміло, що це не зарплата, оскільки співробітникам "Інтера" зарплату затримують.

столярова

Зокрема Лащ вирішує через Столярову свої службові питання - хоче повернутися в "Подробности". Каже, що не хоче працювати на "17-му каналі" (російський пропагандистський канал в Україні - ред.) ні за які гроші.

столярова

Столярова стверджує, що половина редакції "Інтера" насправді хоче працювати на російських телеканалах "під її керівництвом", при тому, що як вона сама ж зізнавалася, рейтинги новин на "Інтері" нульові. Лащ нібито і сам не проти працювати на російські ЗМІ, але не хоче кидати "квартиру" в Києві.

столярова

Також тепер уже екс-редактор оцінює інші українські телеканали, де потенційно могла би працювати. Зазначає, що вона "занадто дорогий фахівець".

Про акредитацію в "ЛНР" і "ДНР".

столярова

Українців Лащ називає тільки хохлами.

столярова

Показовим є момент листування, де Столярова розповідає про проект про свою роботу на Інтері з французьким журналістом Полом Морейрою, який зняв фільм про Майдан, котрий обурив Україну і багатьох європейських інтелектуалів. Оцінюючи фільм Морейри, вона пише, що після нього в Європі "Україну ніхто ні в гріш не ставить".

столярова

столярова

Столярова, не церемонячись і без тіні сумніву, пише своєму колишньому підлеглому про те, що у Франції Україну сприймають як другу Сомалі. Лащ при цьому відповідає однослівними фразами.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n404181
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRuUkRMekJNUkZGek9VTjNNRXd6VVhST1EzZG1Ua2RKTUV3dlVYVk9RM293V1ZCUmRtUkhRakJaVEZGemRFTXJURU5FVW1sT1F5OHdXbUpSZG5SRE9UQk1SRkYwYm5wUmFIUkRPVEJaVEZGMFpFZEJaazVEV0RCS2VsRm9aejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору