EN|RU|UK
 Політика України
  30581  48
Матеріали за темою:

 Масштабні збори із залученням резервістів стартували в Україні, - Міноборони

У Збройних Силах України почалися масштабні збори з резервістами.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Протягом вересня 2016 року до них залучать 9 бригад усіх оперативних командувань у 5 областях. Буде задіяно понад 8 тис. резервістів, 10% з яких - офіцери. Збори пройдуть в два етапи: перший - 3-15 вересня, другий - 12-24 вересня.

Особливістю проведення зборів є залучення близько 1 тис. резервістів у кожну бригаду одночасно. Доукомплектування частин і підрозділів відбуватиметься у ППД, а практична частина навчань відбудеться на полігонах та в навчальних центрах після передислокування.

Читайте також: Противник на Донбасі використовує режим тиші для мінування територій, - розвідка

Під час зборів резервістів наказом Генерального штабу заборонено залучати до нарядів, господарчих робіт, стройової підготовки тощо. Час зборів максимально використовуватиметься для підвищення рівня бойової підготовки, злагодженості дій підрозділів і екіпажів.

Завершаться збори проведенням бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою, в яких візьмуть участь сформовані із діючих військовослужбовців і резервістів змішані підрозділи.

Головна мета навчань - відпрацювання механізму оперативного доукомплектування частин і з'єднань силами оперативного резерву у випадку відвертої агресії.

Читайте також: Російський окупант на Донбасі підірвався на своїй міні, - розвідка

"Зараз в Україні близько 85 тисячі резервістів. Це люди, які вже відслужили один рік за мобілізацією, брали участь в АТО, і тепер їх запрошують на військові збори для підтримання рівня фахової підготовки та підвищення бойового вишколу. За попереднім опитуванням серед резервістів, 80% готові будь-якої миті стати на захист Батьківщини та прибути за викликом до військових частин", - повідомили в Міноборони.Источник: https://ua.censor.net.ua/n404353
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXhNVVhWT1Iwa3dUSEpTYkhSRE4yWk9RM2N3V1VSUmRrNUhWekJaT1Rnd1NucFNiSFJET1RCTU4xRnpaRU1yTUZsRVVYWjBRemt3VEdjOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору