EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  35255  309

 "Уперше це буде абсолютно чесний бюджет", - Гройсман назвав пріоритети бюджету-2017

гройсман

У 2017 році серед пріоритетів державного бюджету України будуть: оборона, розвиток енергоефективності та дорожньої сфери, аграрного сектора та машинобудування, збереження фінансової децентралізації.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це в Вінниці на брифінгу повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Уперше це буде абсолютно чесний бюджет: скільки ми заробили - стільки й маємо витрачати. Популістичні й нереалістичні бюджети, які приймалися традиційно, порушують макроекономічну стабільність. У принципі, людям вони нічого не дають, окрім того, що шалена інфляція. Це буде чесний бюджет, в якому будуть чітко структуровані пріоритети", - сказав Гройсман.

Читайте також: Питання переведення всієї магістратури на платну основу зняте з порядку денного, - Гройсман

За його словами, найперший пріоритет - це оборона. Наступна позиція - це питання українських доріг та забезпечення енергоефективності економіки та об'єктів інфраструктури.

"Ми хочемо масштабно продовжити серйозний ремонт доріг. І найголовніше - щоб ми перейшли до реконструкції і будівництва нових доріг. Наступна позиція - це енергоефективність. Думаю, що в Державному фонді енергоефективності наступного року будуть акумульовані 5-6 мільярдів гривень, зокрема, ми розраховуємо залучити міжнародні ресурси. На дорожний фонд ми теж можемо акумулювати 30-40 мільярдів гривень. Це все те, що буде направлено на економіку, на модернізацію, створення робочих місць і виплату заробітних плат", - сказав глава уряду.

Серед пріоритетів уряду в бюджеті-2017 і питання освіти: "Ми будемо відстоювати позицію щодо підняття заробітних плат освітянам".

Також читайте: Наше завдання тут - не помилитися в розрахунках, - Гройсман про закупівлю енергоресурсів для опалювального сезону

Прем'єр-міністр також наголосив на важливості підтримки аграрного сектора, який стимулюватиме розвиток вітчизняного машинобудування.

"Ми передбачаємо 5,5 млрд грн коштів у бюджеті, які будуть направлені на підтримку малих фермерських господарств. Це дуже важливий для нас сектор, особливо, коли йдеться не про великі холдинги, а про невеликих фермерів, які виробляють продукцію. Ми зацікавлені в тому, щоб вони збільшували переробку, збільшували обсяг виробленої продукції, таким чином ми можемо стимулювати машинобудування", - зазначив Гройсман.

Окрім того, Прем'єр-міністр вважає стратегічно важливим відстояти в головному фінансовому документі країни фінансову децентралізацію.

"Ми зберігаємо масштабну децентралізацію фінансів. Це означає, що на місцях будуть кошти і наступного року. Ми будемо за це боротися, бо деякі наші політикани хочуть говорити, що більше грошей треба консолідувати в центрі, в Києві. Я категорично проти: міста, села, селища, райони і області мають отримувати кошти напряму, а не від комітетів парламенту. Заробили гривню в бюджет - зразу ж розподілили", - сказав очільник уряду.

Також читайте: Стипендії російським студентам індексуватися не будуть, - віце-прем'єр РФ Голодець

За його словами, Кабмін прагне дискусії в парламенті щодо показників бюджету, його доходної і видаткової частин.Источник: https://ua.censor.net.ua/n404360
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhOa1IwOHdURlJSZEhSRE1UQlpTamd3VEZoUmRYUkRLekJNTTFGMmRFTTRNRnBpVVhWMFEzZG1Ua05UTUZwaVVYWmtRemt3VEdwU2FIUkhVQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору