EN|RU|UK
 Події
  3053  12

 Сьогодні ДФС запускає мобільні групи з контролю митниць, - Насіров

Основою роботи мобільних груп стануть звіти спеціальної аналітичної групи Міжвідомчого центру. Робота аналітичного центру та мобільних груп буде цілодобовою.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

"Сьогодні ми даємо старт роботі 20 мобільних груп - це черговий крок у реформуванні митниці. Мета створення мобільних груп - посилення боротьби з контрабандою і корупцією на митниці, підвищення ефективності митного контролю товарів та боротьби з митними правопорушеннями", - зазначив голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Також читайте: При Міністерстві фінансів почав роботу Міжвідомчий цільовий центр для боротьби з корупцією на митниці

Створення Міжвідомчої цільового центру і 20 мобільних груп - черговий крок у реформуванні митниці. Це свідчення систематичної роботи у боротьбі з контрабандою та корупцією, яка ведеться фіскальною службою спільно з іншими державними відомствами.

До складу Міжвідомчого цільового центру і мобільних груп увійшли представники Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби та Національної поліції. У кожну мобільну групу увійдуть по два представники ДФС. Мобільні групи будуть діяти в цілодобовому режимі по всій території України.

На Міжвідомчий центр і мобільні групи покладені такі завдання, як попередження та виявлення фактів порушення митного законодавства, узагальнення, обробка та аналіз оперативної та аналітичної інформації щодо можливих фактів порушення митного законодавства, боротьба з корупцією.

Аналітична група в складі Центру проводитиме аналітико-пошукову роботу з метою виявлення ризикових операцій у зоні діяльності митниць, а мобільні групи будуть діяти в цілодобовому режимі по всій території України та виїжджати за орієнтуваннями.

"Упевнений, мобільні групи стануть ефективним засобом у боротьбі з контрабандою та корупційними проявами на митницях", - додав голова ДФС.Источник: https://ua.censor.net.ua/n404484
VEhrdlVXNWtRM2N3V1VoU2JIUkhRVEJNTjFGemFUaDJNRXh5VVhaMFIwRXdXVkJSZGpsSFJ6QmFZbEpxTTNwUmRrNUROREJaVEZGMlpFTTBNRmxpVW1vemVsRnNUa05yTUV0RlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору