EN|RU|UK
 Суспільство
  21816  135
Матеріали за темою:

 80% резервістів готові в будь-який момент стати на захист України, - Міноборони

Упродовж вересня 2016 року до зборів із резервістами у Збройних Силах України залучать 9 бригад усіх оперативних командувань у 5 областях України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.

За даними відомства, у березні 2015 року ухвалено Закон, який встановлює обов'язкове зарахування в оперативний резерв військовослужбовців, яких звільняють зі строкової служби, та тих, хто служив за мобілізацією. Зарахованих до оперативного резерву військовослужбовців, приписують до військових частин, де вони служили (або інших військових частин за військово-обліковою спеціальністю). Їх можуть залучати на збори з резервістами в цих військових частинах.

Зазначено, що викликають резервістів на військову службу для проведення навчань або ж у разі оголошення мобілізації. У такому випадку, резервіст зобов'язаний прибути до своєї військової частини протягом 24 годин самостійно або за допомогою військового комісаріату.

"Це дозволить за необхідності провести чергову ротацію або загальну мобілізацію сформувати підрозділи з підготовлених і навчених військовослужбовців, які пройшли бойове злагодження. Військові частини, за рахунок доукомплектування резервістами, будуть готові до виконання завдань у стислі терміни.

Також читайте: Міноборони має намір до кінця року взяти на контрактну службу ще 20 тис. військовослужбовців, - Полторак

Тих військовослужбовців, які не отримали під час служби необхідного рівня підготовки, зараховують у територіальний резерв. Резервістів територіального резерву можуть використовувати для комплектування бойових військових частин за рішенням військового комісара", - йдеться у повідомленні.

Також у Мінобороні повідомили, що станом на сьогодні у Збройних Силах України - понад 85 тисяч резервістів. За попереднім опитуванням, 80% із них готові будь-якої миті стати на захист Батьківщини та прибути за викликом до військових частин.

"За бажанням, резервісти можуть укладати контракти на проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України у військовій частині", - додали в Міноборони.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n404533
TUV4NlVYWjBRM2d3V21KUmRUbEhWekJNWmxGelRrZEhNRnBpVW1wNU1IbE5SRVV5VEhrNGRrdzVRM2t3V21KUmRXUkhRakJaZWxGMWRFTXJNRXhNVVhaMFIwSXdUSFpTWnpsRE1qQk1TRkYyZEVONU1GbGlVbXh1ZWxGMlRrTXJNRXhJVW14MFF6Y3dXbUpSZERsRGR6QlpZbEpzZEVkUVprNURZekJhWWxGMlpFTXJNRXhJVVhaMFIwRXdURGRSZG1SRE5BPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору