EN|RU|UK
 Суспільство
  16645  18

 На лікування 9-річному Девіду Куруцу зі складним діагнозом залишилося зібрати всього 4,5 тис. грн. ФОТОрепортаж

Двійнята Девід і Данило Куруци з Ковеля (Волинська область) з'явилися на світ передчасно внаслідок кесаревого розтину в 6,5-місячний термін з вагою 1100 грамів через тривале кисневе голодування. Лікарі практично не давали шансів на життя хлопчиків.

1,5 місяця малюки провели в реанімації. Згодом Данило почав розвиватися і міцніти, а Девід важко пристосовувався до життя: легені погано працювали, дитина періодично переставала дихати, була дуже слабенькою і постійно перебувала під наглядом, повідомляє Цензор.НЕТ.

Читайте також: У Києві викрали 6-річну дитину

У віці 1 року Девід важив усього 4 кілограми. Лікарі казали, що хлопчик не зможе жити повноцінним життям через значне ураження мозку. У 1,5 роки малюкові поставили діагноз - ДЦП, спастичний тетрапарез із затримкою статокінетичного розвитку.

Батько хлопчиків кинув сім'ю, заявивши, що такі діти йому не потрібні.

"Я почала шукати необхідне лікування для Девіда. Знайшла Міжнародну клініку відновного лікування ім. Козявкіна в Трускавці, - розповідає мама хлопчика Інна Крошка. - Перший раз туди потрапили, коли Девіду було 3,5 рочки і побачили, що це лікування йому дійсно допомагає. Він став міцнішати, почали відновлюватися втрачені рефлекси. За цей період Девід пройшов багато курсів лікування в клініці, досягнувши великих результатів: тепер він може перевертатися, повзати, сидіти, вставати біля опори, ходити з підтримкою за ручки, може невелику відстань пройти, тримаючись за одну руку", - розповідає мама Девіда.

помощь девидпомощь девидпомощь девидпомощь девид
помощь девид
помощь девидпомощь девид

Також дивіться: "Перед кожним із них звичайна медицина "опустила руки", їм загрожувала ампутація": в рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених" воїнам АТО лікують важкі травми кісток кінцівок. ФОТОрепортаж

помощь девидпомощь девид

Сьогодні лікарі дають хороші прогнози і кажуть, що Девід зможе самостійно ходити, але для цього потрібно і далі проходити курси реабілітації в клініці.

Курс лікування не коштує шалених грошей - 8 500 грн на саме лікування + 3 000 грн на проживання під час лікування. Але для матері-одиначки з двома малюками, один із яких хворий - це велика сума. Мама Девіда не може працювати, оскільки хлопчикові потрібен постійний догляд. А держава виділяє допомогу на дитину менше 2 тисяч грн щомісяця. Тому таких грошей у Інни сьогодні немає. А наступний курс лікування у Девіда 17 жовтня.

Також читайте: Уряд спрямував 183,8 млн грн на лікування українців за кордоном

Сьогодні читачі Цензор.НЕТ зібрали для Девіда вже 7 тис. гривень із необхідних 11,5. Мама хлопчика вдячна кожному українцеві за його внесок у здоров'я сина. Найбільший платіж, який надійшов на карту допомоги Девіду, за словами мами хлопчика, був у розмірі 2 тис. грн, найменший - 1 гривня.

Кожна наша гривня дуже важлива для Девіда і його сім'ї, тому що допомагає хлопчикові стати на ноги, стати сильнішим і здоровішим, а значить - щасливішим.

Хочете допомогти?

Карта ПриватБанку мами Девіда 5168 7553 3210 1001, Крошка Інна Володимирівна

Телефон мами 095 335 12 70Источник: https://ua.censor.net.ua/p404582
VEhrNGRrdzVRek13VEZSUmRuUkhRVEJNTjFGemFXWlNhak42VVhST1F5c3dUQzlSZG5SRE9EQk1OMUZ6T1VOM1prNURNREJhWWxKbmRFTTA=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору