EN|RU|UK
 Політика України
  3436  1
Матеріали за темою:

 Україна почала впроваджувати інтегроване управління кордонами, - Держприкордонслужба

З учорашнього дня в Україні діє план заходів щодо реалізації концепції інтегрованого управління кордонами.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

За даними відомства, 31 серпня Кабінет Міністрів України затвердив План заходів щодо реалізації Концепції інтегрованого управління кордонами. Документ набрав чинності учора, 5 вересня. Цим нормативно-правовим актом передбачено підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері безпеки державного кордону та запровадження кращих європейських практик інтегрованого управління кордонами в Україні.

Також читайте: Грицак проінспектував роботу пунктів пропуску на кордоні з РФ на Сумщині

Зазначається, що концепцію інтегрованого управління кордонами та План заходів щодо її реалізації розроблено Адміністрацією Держприкордонслужби України, заінтересованими органами виконавчої влади із залученням експертів Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України.

"Виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції інтегрованого управління кордонами, перш за все, дасть змогу забезпечити виконання зобов'язань України в рамках безвізового діалогу з Європейським Союзом, інших міжнародних зобов'язань щодо забезпечення належного рівня безпеки кордонів. Крім того, це дозволить привести систему інтегрованого управління кордонами України до рівня європейських стандартів, підвищити рівень безпеки державного кордону та забезпечити його відкритість для законної транскордонної діяльності й осіб, що подорожують. Також виконання Плану дозволить вивести на новий якісний рівень міжнародного, прикордонного та міжвідомчого співробітництва та забезпечить відкритість і прозорість діяльності суб'єктів інтегрованого управління кордонами", - сказано в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Прикордонники завдяки тепловізору затримали чотирьох порушників в Одеській області. ФОТО

У відомстві нагадали, що План заходів щодо реалізації Концепції інтегрованого управління кордонами прийнятий розпорядженням КМУ від 31 серпня 2016 № 626-р. "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції інтегрованого управління кордонами"


Источник: https://ua.censor.net.ua/n404640
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1T0haTU9VTjRNRXhZVVhRNVF5OHdURmhSZFhSRGQyWk9Rell3VERkU1owNURNREJNTjFGMldIcFJkblJEZURCTU4xSm5Ua01yTUV3elVYTkllbEZ6WkVNeE1FeG1VWE4wUjFjd1RHWlJkblJEZVRCTWFsRjFVMFJTWjA1RE1UQk1ZbEYxVGtNNFprNURWVEJNV0ZKblRrTXlNRXd2VW1kT1F6UXdUSEpSZG5SSFFUQk1WRkYyZEVNNU1GbElVWFU1UjBRd1RHSlJjMlJEZDJaT1EwVXdURXhTWjA1REt6QlpTRkYyZEVkUE1FeGpQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору