EN|RU|UK
 Політика України
  2109  12

 Порушення Росією прав людини на окупованих територіях вимагає введення додаткових секторальних санкцій, - Порошенко

Санкції проти Росії потрібно розширити.

Про це Петро Порошенко заявив, виступаючи зі щорічним посланням до парламенту, передає Цензор.НЕТ.

"Питання Криму, його мілітаризації, утиск прав людини на півострові потрібно постійно тримати на міжнародному порядку денному і домагатися розширення санкцій пакета, як це минулого тижня зробили наші партнери США. Порушення Росією прав людини на окупованих територіях, серед іншого і стосовно кримських татар, вимагає введення додаткових секторальних санкцій. Думаю було б не зайвим осучаснити діалог для прийняття аналога поправки Джексона-Веніка", - зазначив Порошенко.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Поведінка Росії у світі - це континентальна і глобальна проблема, - Порошенко. ВIДЕО

"Дипломатам України поставлено завдання активніше долучати міжнародних партнерів до звільнення наших політичних в'язнів, які утримуються в Росії і ув'язнених нею вукраїнському Криму, і заручників на окупованій нею частини Донбасу", - додав президент.

Поправка Джексона-Веніка була прийнята США в 1974 році для обмеження торгівлі з низкою країн, що перешкоджають еміграції своїх громадян, зокрема, СРСР. Обмеження полягає в особливих зборах, якими обкладаються товари, що імпортуються з США.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n404673
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
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору