EN|RU|UK
 Політика України
  1027  31
Матеріали за темою:

 "Розраховую на злагоджену співпрацю парламенту й уряду", - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розраховує на ефективну та злагоджену співпрацю парламенту й уряду з початку нової сесії

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

"Я розраховую на те, що від сьогодні в українському парламенті буде злагоджена співпраця народних депутатів, комітетів парламенту, керівництва парламенту з урядом. У таких непростих умовах ми маємо бути дуже консолідовані і результативні", - сказав Володимир Гройсман після відкриття п'ятої сесії Верховної Ради України у вівторок.

Також читайте: Послання Порошенка до Верховної Ради: повний текст

Прем'єр-міністр підкреслив, що Уряд налаштований на якісну взаємодію.

"Нам треба концентруватися над прийняттям надважливих законів, які будуть змінювати життя в країні кращим чином. І найголовніше, щоби ми робили ці зміни дуже швидко", - наголосив він.

Він зазначив, що одним із пріоритетів є робота над ухваленням Державного бюджету на 2017 рік. Володимир Гройсман наголосив, що Уряд внесе до Парламенту "абсолютно чесний бюджет", відкритий для громадськості й експертів.

Читайте на "Цензор.НЕТ": 7 обраних на довиборах нардепів склали присягу і розпочали виконання обов'язків

У проекті бюджету уряд визначив пріоритетами сфери оборони і національної безпеки, енергоефективності, реконструкцію доріг, розвиток національної економіки, підтримку аграріїв і стимулювання національного машинобудування. Також уряд вийде до парламенту з ініціативою про підвищення заробітних плат освітянам. З 2017 року планують провести масштабну енергомодернізацію країни, повідомив голова уряду.

Серед пріоритетів бюджету - збереження децентралізації як ефективного механізму вирішення місцевих проблем. Володимир Гройсман зауважив, що на місцях уже триває ремонт доріг, розпочинають роботу зі створенням нових об'єктів інфраструктури - будівництво лікарень, дитячих садків, - що є результатом децентралізації, зокрема фінансової.

"Я вважаю, що люди від нас очікують результативної взаємодії між усіма гілками влади. Уряд на це налаштований, і я переконаний у тому, що буде успіх. Успіх будуть відчувати саме українці", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Читайте також: Центр політико-правових реформ оголосив конкурс на посаду експертів у відділі конституційної та адміністративної реформи
Источник: https://ua.censor.net.ua/n404739
TUV3elVYWjBRM2t3VEVGbk1GbEVVWE5PUXpBd1RFSTRNRXh5VVhOT1EzZ3dUSHBTYkhSRE9VbE9RM293V1VSUmRuUkROVEJaU0ZGMlRrTjNNRXd6VVhORE9IWXdTbEJTWjA1REt6Qk1ibEpuWkVNNE1FeEVVWFpUT0hZd1NreFJiMGg2VVcxMFEzY3dURWhSZGs1SFZ6Qk1NRDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору