EN|RU|UK
 Політика України
  14740  25

 ДемАльянс підтримав рішення Лещенка про тимчасове складання повноважень

"Високі вимоги нашої партії щодо прозорості і підзвітності політиків перед суспільством стосуються всіх без винятку", - йдеться в повідомленні.

Політична партія ДемАльянс підтримує рішення члена правління партії Сергія Лещенка звернутися до НАЗК і НАБУ з проханням провести антикорупційну перевірку придбання ним житла та оприлюднити її результати, і на цей час призупинити роботу в керівних органах партії, передає Цензор.НЕТ.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці ДемАльянсу.

Високі вимоги нашої партії щодо прозорості і підзвітності політиків перед суспільством стосуються всіх без винятку.

Водночас наголошуємо, що Сергій Лещенко є одним із небагатьох сучасних українських політиків, які зробили вагомий внесок у боротьбу з політичною корупцією в Україні і наполегливо продовжують цю найбільш важливу для розвитку країни справу.

Читайте також: Лещенко просить НАБУ і НАЗК провести перевірку придбання ним квартири в центрі Києва

Сподіваємося, що партія ДемАльянс і українське суспільство якнайшвидше отримають від НАЗК і НАБУ вичерпну і остаточну відповідь в цьому питанні.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n404908
VEhrNGRrdzVRell3VEV4UmMwNUhRVEJaVEZGMVRrZEJNRXhDT0RCTU0xRjBaRWRCTUZsUVVtaGtReXN3VEhwU2JIUkhRakJaVEZKcVNIcFJibVJEVVRCS1NGRnZNM3BSYkU1RE1UQk1lbEZ6VGtNM01GbDZVbW81UXprd1dVWTRNRW96VVd0T1ExZ3dTbTg5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору