EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  7797  60

 Кабмін створив робочу групу з оцінювання демографічного розвитку України

Кабмін створив міжвідомчу робочу групу з оцінювання демографічного розвитку України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", проект акту на засіданні уряду представив міністр соціальної політики Андрій Рева.

У світовій практиці, зазначають у Мінсоцполітики, перепис населення проводять раз на десять років. В Україні останній раз його проводили у 2001 році. Проведення перепису неодноразово переносили згідно з урядовими рішеннями через брак коштів у державному бюджеті.

Як зазначив міністр, під впливом військового конфлікту на сході країни й анексії АР Крим відбулося переміщення значної частини населення в інші регіони. У зв'язку з неконтрольованим міграційним рухом і втратами людських ресурсів виникає потреба оцінити реальну ситуацію щодо загальної кількості і статево-вікового складу населення України в цілому та на окремих її територіях (в областях і районах).

Також читайте: За півроку населення України скоротилося більш ніж на 100 тисяч осіб, - Держстат

У Мінсоцполітики зауважують, що відсутність такої інформації створює загрозу національній безпеці країни, оскільки саме кількість і склад населення є фундаментом у визначенні військового контингенту і мобілізаційного потенціалу, робочої сили, бюджетних витрат, які спрямовують на надання освітніх, житлових, транспортних та інших соціальних послуг для оцінки ризиків, пов'язаних із безробіттям і бідністю.

Передбачають, що за результатами оцінки демографічного розвитку України буде проаналізовано стан демографічної ситуації та статево-віковий склад населення. Також зроблять демографічний прогноз. Відповідно підготують і представлять Кабінету Міністрів України рекомендації щодо формування та реалізації державної політики демографічного розвитку і пропозиції щодо внесення змін до законодавчих актів, спрямовані на покращення демографічної ситуації в Україні та запобігання демографічній кризі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n405081
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRkakJMUkZGMFpFTjVNRXhCZGt3NVF6QXdURmhSZGs1REt6Qk1VRkpuVGtOM01GbFVVbXgwUjFCbVRrTTVNRXhFVW1oMFEzZ3dURmhSZERsREx6Qk1XRkYxZEVOM1prNURMekJNV0ZKblRrTXhNRXd2VVhWT1IwSkpUa001TUV4RVVtZGtRekV3VEhaUmRHUkRPVEJNTTFKcU0zcFJiWFJEZHpCTVNGRjJUa2RYTUV3d1BRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору