Суспільство, Спорт
  1344  15

Українські плавці Семененко і Хруль завоювали дві бронзи Паралімпіади - 2016

Українські плавці Ярослав Семененко й Оксана Хруль виграли бронзові медалі у змаганнях із плавання на 100 метрів на спині в рамках Паралімпіади - 2016 у Ріо-де-Жанейро.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Українці виступали в категорії S6 для спортсменів із такими видами інвалідності, як істотні ушкодження кінцівок або втрати кінцівок.

Дивіться також: Українець Катишев завоював бронзову медаль у стрибках у довжину на Паралімпіаді в Ріо. ФОТО

Ярослав Семененко взяв бронзу з часом 1:15.41. Він поступився першим місцем китайцям Тао Женю і Хонгвангу Джиу. Хруль також поступилася двом представницям Китаю, причому переможниця запливу Лінлін Сон встановила світовий рекорд - 1:21.43. Час українки - 1:26.82.

Ці медалі стали п'ятою і шостою для України на Паралімпіаді - 2016.