Політика України
  12472  57

Порошенко привітав українських паралімпійців із 49 медалями: Ваш виступ просто неймовірний

Президент України Петро Порошенко привітав українських паралімпійців з успішним завершенням чотирьох днів змагань у Ріо-де-Жанейро.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Виступ українських паралімпійців в Ріо просто неймовірний - третє місце в медальному заліку після чотирьох днів змагань і 49 медалей у скарбничці! На дистанції 200 м комплексним плаванням Денис Дубров, Максим Крипак і Дмитро Ванзенко вибороли всі три нагороди", - написав він.

Також Порошенко нагадав, що український гімн у Бразилії лунав на честь плавців Олексія Федини і Єлизавети Мерешко, легкоатлетки Лейлі Аджаметової, веслувальника Романа Полянського і тенісистки Наталії Косміни. Срібло та бронзу на четвертий день змагань вибороли легкоатлети Зоя Овсій і Дмимтро Прудніков, а також плавці Вікторія Савцова, Максим Крипак, Дмитро Ванзенко й Сергій Паламарчук.

Також читайте: Українські плавці здобули три "золота", два "срібла" і "бронзу" Паралімпіади (оновлено)

Дякую всім українським спортсменам! Ви своїм прикладом щодня доводите, що неможливе можливо!" - додав Президент.