7257  16
Матеріали за темою:

Українська збірна у п'ятий день змагань на Паралімпіаді - 2016 завоювала 12 нагород і утримує третє місце в медальному заліку

За підсумками п'яти днів змагань українська збірна отримала 61 нагороду - 22 золоті, 19 срібних і 20 бронзових медалей.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НОК України.

"У п'ятий змагальний день на Паралімпійських іграх збірна України здобула 12 медалей - 4 золоті, 6 срібних і 2 бронзові нагороди", - йдеться в повідомленні.

Також читайте: Українці Дацко і Демчук завоювали два "золота" у фехтуванні на Паралімпіаді 2016

"Золото" завоювали:
Цвєтов Ігор (біг на 200 м, 25.11 РR), Дацко Антон (фехтування на шаблях), Демчук Андрій (фехтування на шаблях), Дубров Денис (плавання на 100 м батерфляєм, 54.79 WR, РR).

Срібні нагороди у скарбничку принесли:
Ботурчук Оксана (біг на 200 м, 23.65), Свідерська Ольга (плавання на 150 м кмп, 2:54.14 WR), Богодайко Євгеній (плавання на 50 м батерфляєм, 29.35 ER), Крипак Максим (плавання на 100 м батерфляєм, 54.90), Стеценко Анна (плавання на 400 м, 4:24.18), Денисенко Ярослав (плавання на 400 м вільним стилем, 3:58.78).

Треті місця посіли:
Павлик Роман (стрибки у довжину, 5.61 РВ), Піддубна Марина (плавання на 50 м вільним стилем, 31.23)

Збірна України за підсумками п'ятого дня Паралімпійських ігор зберігає за собою третю позицію у медальному заліку. На рахунку українців уже 61 нагорода різного ґатунку. На першій позиції розмістився Китай зі 118 медалями, з них 50 золотих, 40 срібних, 28 бронзових. На другому місці Великобританія (28, 16, 19/63), на третьому - Україна (22, 19, 20/61).
паралимпиада зачет

Також Українська збірна посідає третю позицію у медальному заліку за загальною кількістю нагород.