6735  34

Українці завоювали чотири "золота", одне "срібло" і три "бронзи" на Паралімпіаді

На Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро українська збірна і далі демонструє дивовижні результати, утримуючи третє місце в загальному медальному заліку.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Національний паралімпійський комітет на сторінці в Facebook.

У стрільбі з пневматичної гвинтівки Василь Ковальчук набрав 211,7 бала, завоювавши "золото" Паралімпіади.

паралимпиада ковальчук

Також дивіться: "Сподіваюся, що вся погань забереться з нашої землі", - паралімпієць Демчук, який завоював золоту медаль в Ріо, присвятив її воїнам АТО. ВІДЕО

Пізніше три бронзові медалі завоювали: Марина Литовченко, Євгенія Бреус і Олег Науменко (фехтування).

паралимпиада паралимпийцы

У плавальному басейні Ріо зараз в українців три "золота".

На дистанції 400 метрів вільним стилем у категорії S6 перемогла Єлизавета Мережко.

паралимпийцы

На 200-метрівці комплексним плаванням у категорії SM7 "золото" завоював Євген Богодайко.

На 100-метрівці вільним стилем у категорії S10 не було рівних Максиму Кріпаку.

Легкоатлетка Наталія Єзловецька подолала дистанцію 400 м із результатом 58.48 і стала срібним призером Ріо.

Загалом тепер в України - 70 медалей - 26 золотих, 20 срібних і 24 бронзові.

паралимпиада

Також читайте: На Всесвітній шаховій Олімпіаді українці вибороли "срібло" і "бронзу", залишивши позаду росіян