EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2412  23

 Відсторонення Переломи ставить під загрозу підготовку до опалювального сезону, - "Нафтогаз"

Рішення Апеляційного суду Києва про усунення Сергія Переломи з посади першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" створює значні ризики для підготовки до опалювального сезону та поточної роботи компанії.

Про це йдеться в заяві, розміщеній на офіційному сайті НАК "Нафтогаз України", повідомляє РБК Україна.

Перелома відповідає, зокрема, за питання балансування газу, промислову безпеку, реалізацію газу і розрахунки з покупцями газу. Його відсутність істотно ускладнює процес підготовки до опалювального сезону, - йдеться в заяві. "Відсторонення Переломи від посади створює загрозу дієздатності правління. Унаслідок цього рішення кількість членів правління Нафтогазу зменшиться до трьох осіб - мінімальної кількості, необхідної для кворуму", - заявляє НАК "Нафтогаз України".

Наголошують, що правління має затверджувати всі важливі рішення в поточній діяльності компанії, зокрема, щодо закупівель газу, укладення кредитних угод, оголошення тендерів тощо. На сьогодні правління Нафтогазу складається з чотирьох осіб. "Між тим, найближчим часом голова компанії Андрій Коболєв вирушає у тривале відрядженні для участі у слуханнях у рамках арбітражного провадження в Стокгольмі. Таким чином, напередодні опалювального сезону робота компанії може бути паралізована через відсутність кворуму правління", - йдеться в заяві НАК "Нафтогаз України".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n405918
VEhrNGRrdzVReXN3VEM5UmMwNUROekJaTjFGemRFTjNNRXgyVW1wT1F6a3dUR3BSZFZORVVtZGtRekV3VEdaUmRuUkRPV1pPUTJRd1RFUlNhRTVIUXpCTU4xRnpPVU4zTUV4alBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору