EN|RU|UK
 Політика України
  4279  19

 МЗС повідомило Росію про арбітраж за порушення нею зобов'язань у рамках Конвенції ООН з морського права

Україна ініціювала арбітражне провадження проти Російської Федерації відповідно до Конвенції Організації Об'єднаних Націй з морського права 1982 року з метою захисту своїх прав як прибережної держави в прилеглих до Криму морських зонах у Чорному морі, Азовському морі і Керченській протоці.


"Від початку незаконної агресії Російської Федерації в Криму, права України в цих зонах були порушені та узурповані державою-агресором. Україна прагне зупинити порушення положень Конвенції Росією, а також захистити свої права в Чорному морі, Азовському морі і Керченській протоці, включаючи права України на природні ресурси континентального шельфу Криму, які належать українському народові", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Порошенко доручив МЗС подати позов проти РФ за порушення Конвенції ООН про морське право

"Незважаючи на протести України, Російська Федерація продовжує здійснювати незаконні дії в межах морських зон України. Тому Україна змушена звернутися до арбітражу відповідно до положень Конвенції. Приєднуючись до Конвенції, Україна і Російська Федерація погодилися на процедуру врегулювання спорів шляхом арбітражу, рішення якого є обов'язковим до виконання сторонами , - нагадали в МЗС.

Україна просить арбітражний трибунал підтвердити її права як прибережної держави і зобов'язати Російську Федерацію припинити міжнародно-протиправні діяння у відповідних морських акваторіях, надати Україні відповідні запевнення і гарантії їх неповторення і відшкодувати Україні всі завдані Російською Федерацією збитки.

Також дивіться: Катери ВМС України відігнали російський бойовий корабель від кордону в Чорному морі, - Силкін. ВІДЕО

14 вересня 2016 року Міністерство закордонних справ України офіційно направило Міністерству закордонних справ Російської Федерації повідомлення про арбітраж і позовну заяву про ініціювання арбітражного розгляду відповідно до додатка VII до Конвенції.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n405982
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGMk9VZEJNRXhFVVhOMFF5dG1Ua05qTUVwbVVXOVllbEZ1ZEVObE1Fb3hPREJLUkZGME9VTXJNRXhNVW1ka1IwMHdUSEpSZEZORVVYWk9ReXN3V1VSUmRGaDZVVzEwUXpFd1dVUlNhRGxETVRCTU0xSm5aRWROTUV4eVVYTkRSRkYyT1VkQk1FdzNVbWQwUXlzd1RISlJjMGg2VVcxMFIwRXdUR3BSZGtoNlVXOU9ReXN3V1VoU2JIUkhVR1pPUTI0d1REZFNaMDVET1RCTVZXY3dUSHBSZG5SSFFUQk1WVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору