EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  11724  119
Матеріали за темою:

 На істотне зростання тарифів суттєво вплинув високий курс долара, - "Опора". ВIДЕО

Тарифи в Україні зросли більше ніж очікували через істотне зростання курсу долара.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі Громадського сказала Тетяна Бойко, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм мережі "Опора".

"Питання тарифів було ще в першому блоці, який Україна підписала з МВФ. Тоді вже всім було зрозуміло, що одне із зобов'язань, які ми беремо, - це ми поступово приводимо тарифи до економічно обґрунтованого рівня. Все ускладнилося тим, що істотно зріс курс долара, а ціна на енергоносії дуже прив'язана до курсу долара, всі розрахунки здійснюють в іноземній валюті, тому ми отримали значно суттєвіші скачки, ніж очікували на початку", - сказала Бойко.

Також читайте: У тарифі на газ закладено поквартирне встановлення лічильників, - Рева

"Очікуємо, що наступного року ми перейдемо на економічно обґрунтовані тарифи у сфері електропостачання, а на ринкову ціну на газ ми фактично зараз вийшли. Єдине, що вона не зовсім ринкова, оскільки у нас не повністю сформовані ринки, тобто ціні на газ все одно призначив адміністративно уряд. Але вона більш-менш паритетна до ринкових цін", - сказала Бойко.

Дивіться на Цензор.НЕТ: Сім'ї, котрі оформили субсидію, платитимуть за "комуналку" менше, ніж минулого року, - Гройсман. Інфографіка


Источник: https://ua.censor.net.ua/v406057
TUZsTVVYTk9SMEV3VEdwU2FFNURORWxPUXpJd1RISlJjM2s0ZGt4NUwxRjBUa01yTUV4MlVYTk9SMEZtVGtOWE1FcHlVV3N6ZWxGMWRFZEVNRmxFVW1kWWVsSm5kRU4zTUZsRVVYVk9SMFV3VEdnNE1FbzNVVzQ1UTJVd1MwUlJhMEU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору