EN|RU|UK
 Економіка
  6814  61
Матеріали за темою:

 Україна проявляє ознаки відновлення економіки, - Лагард

Подальший прогрес в області фіскальних реформ має ключове значення для забезпечення середньострокової стійкості України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це заявила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард із приводу виділення $1 млрд 3-го траншу програми розширеного фінансування EFF.

"Владі необхідно уникати змін податкової політики, які призводять до зростання дефіциту. Акцент має бути на поліпшення податкового та митного адміністрування", - йдеться в її коментарі, поширеному МВФ у ніч на четвер.

Також читайте: МВФ виділив третій транш Україні, - Порошенко

"Крім того, параметрична пенсійна реформа має вирішальне значення для зниження великого структурного дефіциту пенсійного фонду, зменшення бюджетного дефіциту і державного боргу і створення можливості довести пенсії до прийнятних рівнів із плином часу", - додала голова МВФ.

За словами голови МВФ, монетарна політика проводилася професійно, і реформи фінансового сектора почали давати результати.

"Слід продовжувати приділяти пріоритет скороченню інфляції і відновленню міжнародних резервів, а також створенню умов для поступового скасування решти адміністративних заходів", - порадила Лагард і додала, що влада має сприяти подальшому зміцненню банківської системи через рекапіталізацію, вирішення проблем пов'язаних із кредитуванням і знеціненими активами.

Загалом голова МВФ зазначила, що Україна виявляє ознаки відновлення, попри складні зовнішні умови і важку економічну кризу.

Читайте також: Транш МВФ - це не просто допомога, це ще й сигнал іноземним інвесторам, що в економіку України можна і потрібно вкладати гроші, - Гройсман

Лагард також вважає, що попереду Україну чекає більше зростання. На її думку, влада провадить розумну макроекономічну політику, а також зробила рішучі кроки щодо приведення тарифів на енергію до рівня відшкодування витрат.

Нагадаємо, останнього разу Україна отримувала транш від МВФ у серпні 2015 року. Місія МВФ працювала в Україні тоді з 10 по 18 травня, після чого заявила про намір виділити Україні черговий транш у липні. НБУ і Мінфін очікували наступний транш від МВФ у розмірі $1 млрд.

Відкрита в березні 2015 року чотирирічна програма EFF із загальним обсягом SDR12,35 млрд (близько $17 млрд) з першим траншем у розмірі $ 5 млрд спочатку передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення у 2015 році ще трьох траншів по SDR1,18 млрд (близько $1,63 млрд) і зменшення квартальних траншів у 2016-2018 роках до SDR0,44 млрд ($0,61 млрд).

Водночас Україна змогла отримати лише перші два транші, частина першого в розмірі $2,7 млрд уряд використав для підтримки держбюджету, тоді як одержувачем інших коштів став Нацбанк. З осені минулого року програму практично припинили.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n406060
TUZsSVVYWTVSMWN3VEV4UmRqbEhRVEJNUkZKb2RFZFFTVTVETTBsT1F6Z3dURXhTYUVNNGRqQktkbEZ6VGtONk1FeEVVbWRPUXpCTWVTOVJkWFJIUVRCTVdGRjBUa00wTUZsS09EQk1jbEpuVGtNeE1FeFVVWFZPUjBNd1REZFNaMDVETkdaT1F5OHdURmhSZG1SSFFqQmFZbEYxWkVNNU1FeEJaekJaUkZGMFpFZEZNRXczVW1kT1F6Z3dURUk0TUZsSVVYWTVSMWN3VEV4UmRqbEhRVEJNUkZKb2RFZFFaazVEWXpCS1RGRndTSHBSYmpsREt6Qk1WRkZ6VGtkRE1FeHlVWFowUTNrd1RHcFJkVk5FVVhWMFF5c3dURlJSZEdSRE5qQlpSVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору