EN|RU|UK
 Політика України
  2332  10

 Кабмін схвалив призначення 73 державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва

14 вересня Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента України "Про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва", що сприятиме реалізації державної політики у підтримці та поліпшенні матеріальних умов життя видатних діячів української культури і мистецтва та соціальному захисту професійних творчих працівників і працівників культури.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Міністерства культури України.

Рішення щодо кандидатур на одержання державних стипендій прийнято Комісією Міністерства культури з питань призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва.

Також читайте: Мінкульт хоче змінити правила атестації працівників освіти й культури

Розмір стипендії становить 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" розмір стипендії становитиме з 1 травня - 1695 грн., з 1 грудня - 1871 грн.
Станом на 1 серпня 2016 року державні стипендії отримують 423 діячі культурної галузі (довічні державні стипендії - 285 осіб, дворічні - 138 осіб). Призначення 73 (13 довічних і 60 дворічних) державних стипендій, передбачене проектом Указу, не потребує додаткових матеріальних витрат та інших витрат із Державного бюджету.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Стипендії були, є і будуть", - Гройсман

У разі ухвалення вищезазначеного Указу Президента України "Про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва", кількість державних стипендіатів отримуватиме 496 осіб (довічні - 298 осіб та дворічні - 198 осіб).
Источник: https://ua.censor.net.ua/n406161
VEhrNGRrdzVRell3V1ZCUmRUbEhUVEJaVEZKbk9VZEJNRXhDT0RCWlNGSm5kRU0wTUV3dlVYUmtRemt3VEZSU2JIUkhXR1pPUTJFd1RFUlJjMlJET0RCYVlsRjJVVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору