EN|RU|UK
 Політика України
  5621  36

 "Це політична боротьба і маніпуляції", - Добродомов про звинувачення в антидержавній діяльності

Позафракційний народний депутат Дмитро Добродомов називає звинувачення на свою адресу щодо його нібито антидержавної діяльності та співпраці з російською пропагандисткою Марією Столяровою - маніпуляціями і політичною боротьбою.


Зокрема, депутат вважає висунуті йому звинувачення помстою політичних опонентів за критику ним і представниками його команди діяльності уряду Арсенія Яценюка.

"Частина цих людей (представників львівських громадських організацій. - Ред.) працювали у виборчому штабі мого опонента від "Народного фронту" Івана Васюника. Це політична боротьба - це по-перше. Друге: в якій антидержавній діяльності конкретно я брав участь. Може позиція "Народного контролю", партії, яку я очолюю, була непатріотичною хоч раз, або висловлювання? Можливо, на думку представників "Народного фронту" антидержавною політикою є критика дій уряду Арсенія Яценюка з мого боку і з боку представників моєї команди, його корупційної діяльності. Тоді 90% людей у цій країні незадоволені діями уряду Яценюка і критикували його. Це помста "Народного фронту" за нашу принципову позицію. Цей конфлікт перебуває абсолютно в полі політичного протистояння. Депутати від "Народного фронту" подали заяву в СБУ - хай СБУ цим займається і робить свої висновки. Я переконаний в тому, що жодне з цих тверджень буде підтверджено. Все це - ніщо інше, як просто маніпуляція", - заявив Добродомов.

Також нардеп заперечує свою співпрацю з російською пропагандисткою, колишнім шеф-редактором "Інтера" Марією Столяровою, яка стверджувала, що примудрилася провести передвиборчі піар-кампанії для декількох нинішніх членів парламенту, таким чином посадивши в депутатські крісла потрібних Кремлю людей, серед яких нардепи Серегей Каплін, Борислав Береза та Добродомов.

"Столярова заявляє, що посадила зокрема Добродомова у Верховну Раду в 2014 році, коли були вибори до Верховної Ради? Жодного ролика кандидата в депутати Дмитра Добродомова ні на "Інтері", ні на іншому центральному телеканалі не було. Ніякої участі в жодній політичній програмі, ні в одному сюжеті ні на "Інтері", ні на інших центральних телеканалах Добродомова не було. Більше того, партії "Народний контроль" не існувало фізично тоді. Вона з'явилася лише в червні наступного року. Яким тоді чином шеф-редактор "Інтера" на той час могла посприяти "саджанню" мене в Раду?", - обурився нардеп.


"У той же час, наші опоненти з "Народного фронту" мовчать про те, що тільки в період з 30 вересня по 24 жовтня 2014 року, це підтверджують офіційні дані ЦВК, "Народний фронт" заплатив телеканалу "Інтер" за агітаційні ролики, які там крутилися понад 12 млн грн. Це був час Іловайської трагедії, наступу росіян, а також відчайдушної боротьби волонтерів за те, щоб забезпечити нашу армію", - додав нардеп.

Добродомов також зазначив, що фракція "Народного контролю" підтримала звернення Львівської облради до Нацради з питань телебачення і радіомовлення з проханням позбавити ліцензії телеканал "Інтер". "У той же час це не заважало виходити десятихвилинкам пана Яценюка на "Інтері"", - підкреслив Добродомов.

Нагадаємо, народні депутати фракції "Народний фронт" сьогодні відвідали Службу безпеки України для отримання відповіді на депутатське звернення, яке вони принесли сюди 10 днів тому, з вимогою розслідувати факти системних інформаційних диверсій проти України, що відбувалися на телеканалі "ІНТЕР" стараннями кремлівських пропагандистів Марії Столярової та Ігоря Шувалова. Зокрема, вони звернули увагу, що факти співпраці народних депутатів Капліна, Добродомова і Борислава Берези з кремлівськими пропагандистами не були взяті до уваги СБУ.

Також читайте: Шувалов і Столярова працювали на Капліна, - журналіст


Источник: https://ua.censor.net.ua/n406194
VEhrdlVXeE9ReXN3VEVoU1owNURLekJNVkZGMmRFTTRNRXczVVhOcE9IWXdTV0pSZG1SSFF6Qk1XRkpuU0hwUmJtUkRkekJaUkZGMmRFTXdNRXd6VVhWT1F6VkpUa2RGTUZsRVVYWjBRemt3V1VrOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору