7600  14

Дебютант у Лізі Європи луганська "Зоря" зіграла внічию з "Фенербахче" в першому матчі групового етапу

Футболісти луганської "Зорі" з нічиєї стартували на груповому етапі Ліги Європи УЄФА в квартеті А сезону 2016/2017. На одеському стадіоні "Чорноморець" український клуб не зміг утримати переможний рахунок у грі з турецьким "Фенербахче" - 1:1.

М'яч у команді Юрія Вернидуба на 52-й хвилині забив Дмитро Гречишкін; у складі команди зі Стамбула на останній доданій хвилині відзначився Симон К'єр (90+6).

Зустріч обслуговувала румунська бригада арбітрів на чолі з Іштваном Ковачем. Йому асистували Овідіу Артене і Василе Флорін Марінеску, судді за воротами - Крістіан Балаж, Маріуш Аврам, четвертий арбітр - Александру Черей.

В іншій зустрічі групи А голландський "Фейеноорд" у Роттердамі переграв англійський "Манчестер Юнайтед" - 1:0.

Джерело: Цензор.НЕТ