EN|RU|UK
 Політика України
  10907  92

 "Перетворити маленьке перемир'я на велике, а потім повернутися до переговорів - це єдиний можливий шлях", - Штайнмаєр

Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр (Frank-Walter Steinmeier) разом із главою МЗС Франції Жан-Марком Еро побували в Краматорську, де розташована Донецька обласна державна адміністрація України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю.

"У нас виникло враження, що люди чекають нашої появи там. Ми часто говоримо про ситуацію в областях, зайнятих сепаратистами, але у нас перед очима немає достатньо чіткої картини, що ж відбувається по інший бік так званої лінії конфронтації", - сказав Штайнмаєр.

За словами міністра, життя на Донбасі змінилося - робочі місця втрачені, економіка не працює, "життєві артерії на сході України обірвані". "Ми там побували, в тому числі, щоб дати хоч трохи надії на те, що справи зайшли в глухий кут не назавжди", - сказав Штайнмаєр.

На його думку, немає ніяких причин відчувати оптимізм у того, хто знає подібного роду конфлікти, "а ми знаємо, на жаль, не тільки цей один конфлікт", але треба знову і знову шукати можливості для зниження напруженості. "Перетворити маленьке перемир'я на велике, тривале, а потім повернутися до переговорів про політичне рішення - це єдиний можливий шлях", - упевнений Штайнмаєр.

"Якби не було Мінських угод, за дотримання яких ми боремося, конфлікт міг розгорітися на величезному просторі", - зазначив глава МЗС ФРН. Цього не сталося, але цей стан справ досить важкий. "Змінити його - це наше спільне завдання, для цього ми ведемо переговори з Росією і Україною. Я радий, що ми маємо на нашому боці такого сильного партнера, як Франція. Ми будемо продовжувати роботу не тільки заради зовнішньополітичних завдань, а й тому, що ми в боргу перед людьми, які тут страждають", - підкреслив Штайнмаєр.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n406244
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSY1U1SFF6Qk1SRkYxWkVNNU1FeDZVWE5PUjFVd1dVSTRNRXBZVW1kT1F5dE1lUzlSYm5SRFVqQkxTRkZvU0hwUmJtUkhWekJNZWxGMFpFZElNRmxtVVhWT1F6a3dURUk0TUVwVVVYWjBRemt3VEVoUmMwNUhRZz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору