EN|RU|UK
 Економіка
  7471  15

 АМКУ перешкоджає відродженню ХТЗ, - гендиректор заводу

Антимонопольний комітет України втретє поспіль під формальним приводом повернув DCH без розгляду пакет документів, наданий групою для фіналізації угоди з придбання контрольного пакету акцій Харківського тракторного заводу (ХТЗ).

Про це повідомляють "Українські новини".

Нагадаємо, 27 квітня 2016 р. Олександр Ярославський, власник і президент DCH, придбав 62,44% акцій ХТЗ. Зараз корпоративні права на частину акцій, що не підпадає під дію антимонопольного законодавства (24,9% від загального розміру пакета) перебувають у власності DCH. Для належного оформлення решти акцій група DCH проводить передбачені законодавством юридичні дії.

Як заявив в.о. генерального директора ХТЗ В'ячеслав Шевченко: "Спочатку в силу безпрецедентного тиску, який чинився у відповідний період часу на підприємство з боку силових структур, АМКУ обґрунтовано пред'явив нестандартно високі вимоги до пакету документів і двічі повернув його без розгляду. Ми з розумінням поставилися до позиції відомства. Однак повернення документів утретє наводить на думку про упереджене ставлення, оскільки в інших аналогічних випадках документи не тільки приймають, але і дають дозвіл на придбання цінних паперів".

Шевченко підкреслив також, що саме дозвіл АМКУ є необхідною умовою надання заводу фінансування в рамках кредитної лінії DCH: "Договір за кредитною лінією вже зареєстрований у НБУ, але без дозволу АМКУ фінансування не буде відкрито. Тому простій заводу, тисячі сімей без зарплати і десятки тисяч без роботи, недоплачені в бюджет податки - на совісті чиновників".

Як відомо, нещодавно Національний банк України зареєстрував договір, який дозволить групі DCH Олександра Ярославського відкрити кредитну лінію на 400 млн грн для відновлення виробництва на Харківському тракторному заводі ХТЗ. Раніше представник ХТЗ взяв участь у зустрічі бізнесменів, які звернулися в ГПУ за захистом своїх прав від свавілля окремих представників правоохоронних органів з першим заступником Генерального прокурора України Дмитром Сторожуком.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n406257
VEhrdlVYSTVSMEV3VERkU1oyUkROekJNUkZGemRFZENNRmw2VVhWMFF6UXdUR3QyVERsRE16Qk1SRkZ6ZEVNck1FeFNPREJLUkZGMlpFZERNRXhxVVhaT1F5c3dURE5SZG5SREx6Qk1OMUYxT1VkTk1Fd3pVWFZPUXpWSlRrTTJNRXczVVhaT1IxY3dXVXhSZEdSSFEyWk9RMnd3VEVSU1owNUROakJhWWxGelp6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору