EN|RU|UK
 Політика України
  10892  25

 Нацрада призначила позапланову перевірку "NewsOne" через політичну рекламу

15 вересня Національний рада призначила позапланову перевірку ТОВ "Новости 24 години" (логотип "NewsOne") через трансляцію реклами однієї з політичних партій, що може суперечити чинним законодавчим нормам.

Як інформує про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

"Так, провівши вибірковий моніторинг у період з 5 по 11 серпня 2016 року регуляторний орган зафіксував у часовому проміжку з 17:00 до 23:00 в ефірі телеканалу "NewsOne" вихід політичної реклами партії "За життя" загальним обсягом - 36 хвилин 42 секунди.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Якщо будемо лізти в контент, то це називається наступом на свободу слова, - глава Нацради ТРВ Артеменко. ВIДЕО

Ця реклама була відокремлена від інших програм і на початку, і наприкінці такими словами: "політична реклама". Визначення відповідного терміну наводиться у виборчому законодавстві, й це визначення пов'язане з поняттям "передвиборна агітація". Ведення ж передвиборної агітації поза виборчим процесом має ознаки дій, заборонених частиною другою статті 54 Закону України "Про місцеві вибори", частинами першою, другою статті 70 Закону України "Про вибори народних депутатів України". За відсутності виборчого процесу в Україні розміщення реклами, зокрема політичних партій, має відбуватися на загальних засадах та з дотриманням вимог, визначених Законом України "Про рекламу"", - сказано в повідомленні.

"Це перший випадок з такого роду ознаками порушення у практиці регуляторного органу. Тому компанії призначено позапланову перевірку. Рішення буде ухвалюватися після докладного вивчення всіх нюансів цього питання, заявив він", - заявив голова Національної ради Юрій Артеменко під час засідання.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n406351
VEhrNGRrdzVReTh3VEZoU1owNURNVEJNVEZKc2RFZEJNRXh5VVhOSWVsSm5Ua014TUV4eVVYVTVRM2N3VEhwUmMwaDZVVzVrUTNjd1dXSlNaMDVEZHpCTVZGRnpSaTlSYjNSRFp6QktlRGd3UzB4UmExRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору