7912  35

Паралімпіада-2016: чоловіча збірна України з настільного тенісу завоювала "золото", у легкоатлетів - "срібло" і "бронза"

Українські спортсмени виграли золоту, срібну і бронзову медалі на Паралімпіаді в Бразилії.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку у Фейсбук Національного паралімпійського комітету.

Чоловіча збірна команда України з настільного тенісу (Дідух Віктор, Ніколенко Максим, Попов Михайло) стала чемпіоном Паралімпіади. У фінальному поєдинку українці обіграли команду Швеції.

Срібна нагорода в легкій атлетиці в Романа Павлика в бігу на дистанцію 400 м. - з найкращим результатом у сезоні (55.67), бронзова медаль у Людмили Даниліної на дистанції 1500 м. з результатом - 4:28.78.

Таким чином в активі збірної України 95 нагород: 36 золотих, 28 срібних і 31 бронзова медалі.

Також читайте: Збірна України з футболу розгромила голландців і вийшла у фінал Паралімпіади