EN|RU|UK
 Політика України
  8450  12
Все про:полон (546)

 Звільнений з полону бойовиків Супрун: "Знав, що держава нас не забуде"

Звільнені з полону Юрій Супрун і Володимир Жемчугов подякували всім, хто за них боровся.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє канал "112 Україна".

"Дуже важко передати і висловити свої почуття, які у мене на душі, бо повернувся додому, повернувся на батьківщину. Я є співробітником ООН і зобов'язаний бути стриманий в своїх емоціях, і в певному сенсі в своїх висловлюваннях.

Але коли мені говорили після затримання і арешту "тебе кинули, про тебе забули, ти залишишся тут на невизначений термін і тобі ніхто не допоможе", я в це не вірив - я знав і розумів, що моя держава, наш уряд, люди, які за це відповідають, не забудуть нас, тих, хто були незаконно арештовані, незаконно утримувалися на території "ЛНР" і "ДНР".

Я їм за це дуже вдячний, бо зараз ми тут, зі своїми сім'ями, повернулися додому і будемо жити, будемо далі працювати. Дякую, пане президенте", - сказав Супрун.

Також читайте: Звільненню з полону Жемчугова і Супруна сприяли, зокрема, особисті переговори з Путіним, - Порошенко

Володимир Жемчугов також виступив з публічною промовою після звільнення з полону бойовиків.

"Я хочу подякувати всім, хто боровся за мене, я росіянин за національністю, я народився і виріс на Донбасі, колишній шахтар. Але так життя склалося, що я по-іншому почав мислити, ніж прості люди на Донбасі, яких обдурили просто, розповідаючи, що тут фашисти, нацисти. Так життя склалося, що я отримав гарну освіту і зміг розібратися між чорним і білим, і я став на бік білого.

Також читайте: Наші вимоги дуже прості: РФ повинна забезпечити припинення вогню і вивести свої війська з України, - Порошенко


І такі ж патріоти, як я, стали на боротьбу проти цієї підлої російської гнилої окупації, яка по-гнилому веде війну проти України. І там в окупації ми не побоялися взяти в руки зброю і почати боротися з російськими окупантами та українськими зрадниками, які там стали на бік російської армії, російського окупаційного режиму.

Не треба дивитися на мене, що я так сильно поранений, так сильно постраждав - війна є війна, людей вбивають, ранять. Але завжди за війною прийде перемога, я вірю, що прийде перемога і в моє рідне місто Красний Луч, і звільнять його від російських окупантів, і люди почнуть там жити нормально", - заявив Жемчугов.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n406503
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRUbERLekJNTUQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору