5814  19

Паралімпіада-2016: У змаганнях з плавання Україна завоювала три золота

У скарбничці української збірної вже 117 нагород, 41 з них - золота.

У змаганнях з плавання на Паралімпіаді українські спортсмени завоювали три золоті нагороди, передає Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний сайт Ігор.

Перемоги на рахунку Єлизавети Мережко, Максима Веракси та Ганни Стеценко. У жіночому запливі на дистанції 100 метрів вільним стилем (категорія S6) найкращий результат показала Єлизавета Мережко, яка випередила свою співвітчизницю Вікторію Савцову та Еллі Робінсон з Великобританії.

У чоловічому запливі на 50 метрів вільним стилем (категорія S12) перемогу здобув Максим Веракса. На фініші він виявився швидшим за Дмитра Салея (Азербайджан) і свого співвітчизника Іллю Яременка. А в жіночому запливі на 100 метрів на спині (категорія S13) першою була Ганна Стеценко. Друге місце на рахунку Еббі Кейн із Великобританії, третє - Каті Дедекінд з Австралії.