EN|RU|UK
 Політика України
  4409  70

 Україна увійде в Європейську організацію ядерних випробувань

Отримавши асоційоване членство в організації, Україна зможе платити менше внесків, але брати участь у всіх формах наукового співробітництва.

У жовтні цього року після оплати офіційного членського внеску України стане асоційованим членом Європейської організації ядерних випробувань CERN, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомляє прес-служба міністерства освіти й науки.

Україна стане асоційованим членом, що дає можливість платити менше внесків, але буде мати можливість брати участь у всіх формах наукового співробітництва, які доступні для повноцінних членів організації.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ми маємо зробити висновки з досвіду, який нам дав Будапештський меморандум: необхідні двосторонні угоди з нашими союзниками у сфері безпеки, - Порошенко

У CERN є можливість для стажувань та отримання освіти для молодих фахівців, а науково-випробувальні установи й підприємства зможуть брати участь у тендерах.

Україна підписала угоду про асоційоване членство 3 жовтня 2013 року. Вона вже ратифікована, але не завершено процес нотифікації.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору