EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  41864  63

 "А як же ви наполягаєте на проведенні виборів?", - Ірина Геращенко про заборону Європарламенту своїм співробітникам відвідувати схід України. ФОТОрепортаж

В Європарламенті заборонили своїм співробітникам відвідувати схід України через питання безпеки, а євродепутатам рекомендували утриматися від відвідувань інших регіонів України, окрім Києва. У відповідь, українські нардепи звинувачують ЄС у подвійних стандартах, коли європейські політики наполягають на проведенні виборів і говорять про режим "тиші", а з іншого боку бояться самі їхати на схід України, не кажучи про зону АТО. Увага, новина містить кадри медичного характеру, які не рекомендовані до перегляду дітям, вагітним і людям зі слабкою психікою!

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Фейсбуці розповіла представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Геращенко розповіла, що візит депутатів Європарламенту готувався чотири місяці і був узгоджений з усіма інститутами Європаламенту, проте в останній момент президентський комітет заборонив своїм співробітникам візити на схід України, а євродепутатам рекомендував не виїжджати за територію Києва через питання безпеки.

Читайте також: Ірина Геращенко везе депутатів Європарламенту на Донбас, щоб показати "справжню картинку поблизу лінії фронту"

"Візит депутатів Європарламенту - членів парламентського комітету Асоціації - готувався ще з травня. Євродепутати самі висловили бажання відвідати не тільки Київ, але і схід. Ми ретельно опрацьовували маршрути, пропонували різні міста і селища для відвідування. Офіційна програма була затверджена з відповідним секретаріатом Європарламенту. І ось, за два дні до початку візиту українська сторона отримала офіційного листа, що президент Європарламенту і всі глави політгруп і фракцій (так звана конференція керівників Європарламенту на чолі з президентом ЄП) обговорювала майбутній візит делегації своїх депутатів в Україну і ухвалили рішення обмежити офіційну програму тільки Києвом, через ситуацію з безпекою. Звичайно, депутатам не можна нічого забороняти. Тому Європарламент заборонив їхати своїм співробітникам. Забороняється їхати перекладачам і всім співробітникам Європарламенту - через ситуацію з безпекою! А депутатам рекомендували обмежити офіційний візит тільки безпечним Києвом, а далі, мовляв, хто вже захоче щось - це їх неофіційна справа", - пояснила вона.

"І ми дякуємо тим трьох європейським політикам, єдиним, які прийняли рішення - їхати! У нас є великі питання до наших європейських колег: а як же ви наполягаєте на проведенні виборів на територіях, де вашим співробітникам небезпечно перебувати навіть годину? А як там будуть перебувати спостерігачі, мовчу вже про безпеку виборчих дільниць ... І взагалі, РФ же гарантувала режим тиші ... Там живуть тисячі українців - хто подбає про їхню безпеку? Або вибори потрібні тільки для галочки, а не справжні? ... Очевидно, що це - подвійні стандарти і ми будемо говорити про це на кожній міжнародній зустрічі! Ми дякуємо Ребеці Хармс і її колегам Міхаелю Боні і Яромиру Штетину, які сказали, що їм соромно за таке рішення президентського комітету і які, незважаючи на все, поїхали своїм очима побачити "перемир'я", - додала Геращенко.

Також читайте: Тези "сьогодні ми зазнали агресії, а завтра будете ви" і "ми воюємо за ваші цінності" у Європі не працюють, - посол Щерба

"Наш візит почався з Дніпра, з лікарні імені Мечникова. За два роки тут врятували 2 тисячі наших солдатів. І сьогодні реанімація забита дуже важкими пораненими - з Авдіївки, промзони, з інших населених пунктів. Всі вони доставлені після чергового проголошення режиму "тиші" , вже у вересні. Режим "тиші" щодня порушується бойовиками. Європейські колеги були шоковані характером побачених ран, відірваними кінцівками, складеними заново ногами, зашитими тілами зовсім юних хлопців, майже дітей. "Ми захищаємо Батьківщину" - шепотів хлопець, якому видалили нирку і півшлунка ... Чи пам'ятають самі деякі європейці в пафосі традицій своїх слів - повчань про цінності, про те, яке це - захищати Батьківщину? Ми можемо їх цього повчити. Для нас це - найвища цінність. У лікарні європейським депутатам показали колекцію куль, осколків від мін і "Градів", які витягли з понівечених молодих українців, які захищають європейські цінності - право на свободу, незалежність і гідність", - розповіла нардеп.


визит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бонивизит европарламент геращенко донбасс хармс штетина бониИсточник: https://ua.censor.net.ua/p406602
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYXpsRE1UQlpSRkZ6VGtkS01FeFlVWFprUXpZd1REUm5NRWxpVW1kT1F6UXdURE5SYzBoNlVYQmtRM2N3V1VSUmRrNUhRa2xPUTJjd1RGaFJjMlJETVRCTWNsRjFkRU4zVEhrdlVYTjBSMWN3VEdaUmRVNUhRMlpPUTBVd1RFeFNaMDVES3pCWlNGRjJkRWRQTUV4a09EQktWRkYyWkVkWE1Fd3ZVbWRPUXlzd1RDOVJkR1JIUXpCWlJGRjJkRU41TUZsSVVtcE9RelptVGtORk1FeE1VbWRPUXlzd1RDOVJjMDVIUVRCTWRsRnpUa000TUV4WVVYWmtSME09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору